×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Co łączy śpiewające ptaki i pyszną czekoladę?
Singers Chocolate to najnowsza propozycja Millano Group.

Co łączy śpiewające ptaki i pyszną czekoladę?

Autor: Artykuł powstał przy współpracy z Millano Opublikowano: 29 maja 2023 09:54

Singers Chocolate mają piękne niczym ptasie pióra designerskie opakowania, które zachwycają i składają obietnicę prawdziwej uczty. Każda opowiada, czy też raczej - wyśpiewuje inną baśń, a usłyszawszy jedną ma się ochotę poznać wszystkie.

Kremy cukiernicze, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości składników, tworzą unikalne kompozycje smakowe. Stosowane są w szeroko pojętym cukiernictwie jako składnik wpływający na smak, aromat i barwę. Stanowią idealne dopełnienie tortów i biszkoptów, znakomicie sprawdzają się również jako masy do przekładania.

Polewy czekoladowe służą do oblewania i dekoracji szerokiej gamy wyrobów piekarskich i cukierniczych. Stanowią nieodzowny element dekoracyjny tortów i ciast. Podkreślają ich indywidualny charakter i wydobywają smak. Dostępne są polewy z czekolady białej, deserowej i mlecznej.

Czekolady - mleczne, deserowe oraz białe w postaci zestalonej, o różnej procentowej zawartości kakao, przeznaczone są do oblewania wszelkiego rodzaju galanterii czekoladowej, np. batonów, cukierków, pianek oraz pieczywa cukierniczego, np. ciastek. Jest to idealny półprodukt, który można stosować do formowania wyrobów czekoladowych, tj. tabliczek, figurek, jajek i kulek oraz pralin.

Singers Chocolate to najnowsza propozycja Millano Group. Marka powstała, by spełnić wysokie oczekiwania profesjonalnych cukierników, piekarzy, rzemieślników i szefów kuchni. W jej skład skład wchodzą cztery czekoladowe warianty w formie półokrągłych pastylek, każdy w praktycznym 2,5 kg opakowaniu.  Dzięki wysokiej jakości starannie dobranych składników, kształtowi i dobrej reologii znajduje szeroki wachlarz zastosowań w przygotowywaniu ciast, nadzień, ganaszy, lodów, sosów i dressingów.

Za co pokochasz Singers Chocolate?

Czekolady Singers same w sobie są przysmakiem, jednak dzięki swojej plastycznej konsystencji, będą świetnym składnikiem oraz elementem dekoracyjnym Twoich kreatywnych słodkości.

Najlepszej jakości afrykańskie kakao, mleko i inne precyzyjnie dobrane składniki łączą się w doskonałą i pyszną całość.

Singers Chocolate to arcydzieło wyrafinowanej produkcji i czekoladowej pasji - prawdziwa rozkosz w różnych odsłonach, która schlebia wyrafinowanym gustom i wymaganiom profesjonalnych odbiorców.

Singers Chocolate to nie tylko czekolady - to pochwała natury, afrykańskiej fauny i flory które koegzystują ze sobą od wieków w idealnej harmonii. To opowieść o tym co rośnie i śpiewa w tym samym zakątku ziemi, u źródła smaku, z którego czerpiemy pełnymi garściami.

Hornbill - elegancka, ciemna czekolada Hornbill przywodzi na myśl zachodnią Afrykę, gdzie w unikalnym, subtropikalnym klimacie rosną wspaniałe, bujne drzewa kakaowca. Jej nazwa pochodzi od dzioborożca, ptaka podchodzącego z tego rejonu kontynentu. Czekoladę Hornbill cechują wysoka zawartość kakao, wyszukana gorzkość i przyjemny posmak, który długo zostaje na podniebieniu.

Zawartość kakao 70,5%, profil smakowy: słodki i mleczny – niski; kakaowy i gorzki – wysoki.

Sunbird - pół-gorzka czekolada Sunbird jest, zupełnie jak śpiew nektarnika, któremu zawdzięcza nazwę, jednocześnie słodka i energetyczna. Reprezentuje wszystko to, co kochamy w czekoladzie - zawartość afrykańskiego kakao i optymalną słodkość, połączone razem w finezyjną całość. Wyważona czekolada Sunbird sprawdzi się w wielu czekoladowych propozycjach, jej przyjemny i wrażliwy smak uprzyjemni niejedną okazję.

Zawartość kakao 54,5%, profil smakowy: mleczny – niski; kakaowy, gorzki, słodki – średni.

Sugarbird - mleczna czekolada Sugarbird zawdzięcza swą nazwę rzadkiemu gatunkowi ptaka dudkowca, który zamieszkuje piękne tereny Afryki Południowej, żywiąc się nektarem bujnych, afrykańskich kwiatów I tak, jak jego trele w poszukiwaniu kwietnego nektaru, tak przyjemna i zbilansowana jest kompozycja smakowych nut naszej czekolady. Sugarbird to czekolada dla koneserów słodkości bez posmaku goryczy, w najlepszym wydaniu.

Zawartość kakao 33,6%, profil smakowy: kakaowy, gorzki, słodki – średni; mleczny – wysoki.

Spoonbill - wytworna biała czekolada Spoonbill wywodzi swą nazwę od czczonego już w Egipcie białego ptaka z Afryki – ojczyzny naszych czekolad. Słodkie i mleczne nuty tej czekolady łączą się w melodyjną kompozycję niczym ptasi śpiew na słonecznym niebie ponad drzewami kakaowca. Czekolada Spoonbill to prawdziwa mleczna rozkosz dla zmysłów.

Zawartość kakao 29%, profil smakowy: kakaowy, gorzki – niski; słodki, mleczny – wysoki.

 

Millano Group to 40 lat doświadczenia w produkcji czekolady najwyższej jakości. Łącząc tradycyjne receptury z najnowszymi technologiami tworzymy wyroby znane na całym świecie. Tak długi czas działalności pozwolił na zdobycie szerokiego doświadczenia produkcyjnego oraz dopracowania do perfekcji łączenia składników w niepowtarzalne czekoladowe kompozycje smakowe.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

 

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!
Partner serwisu