×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Dopasuj ofertę komórkową do swojego biznesu. Wymień abonament na subskrypcję

Dopasuj ofertę komórkową do swojego biznesu. Wymień abonament na subskrypcję

Autor: Artykuł sponsorowany - Orange Opublikowano: 30 maja 2023 16:00

Abonament telefoniczny to długotrwałe zobowiązanie – nie każda mała firma chce takie podejmować. Szukasz alternatywy? Dowiedz się, jak działa oferta komórkowa w subskrypcji, czyli Orange Flex dla Firm. W trzech słowach: minimum zobowiązań, plany, które elastycznie dopasowujesz do zmian w swoim biznesie, i wygodna aplikacja, w której załatwisz wszystko. Brzmi dobrze? Sprawdź, jak dokładnie działa Flex dla Firm.

Oferta Flex dla Firm przystosowana do Ciebie

Prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej to w wielu przypadkach odważny krok w stronę niezależności i samodzielności. Nie jest to z pewnością zadanie łatwe, zwłaszcza w obecnych realiach rynkowych. Pandemia, inflacja, wzrost cen i ciągłe zmiany w prawie, a do tego coraz większa skłonność do oszczędzania wśród klientów to poważne wyzwania biznesowe.

Z tego powodu jako przedsiębiorca musisz czasem podjąć ryzyko, ale w Twoim interesie jest także wiedzieć, kiedy nie ma takiej potrzeby. Warto ograniczać koszty prowadzenia działalności w mądry i przemyślany sposób. W zachowaniu biznesowej elastyczności pomoże Ci wygodna subskrypcja Orange Flex dla Firm.

Jakie ma zalety? Przede wszystkim plan komórkowy we Flexie nie jest stałym zobowiązaniem, tak jak abonament, z którego nie można się wycofać przed końcem umowy. Zwykła umowa z operatorem zmusza Cię do opłacania co miesiąc planu komórkowego nawet wtedy, gdy go nie potrzebujesz. Dzięki modelowi subskrypcyjnemu w Orange Flex dla Firm możesz nawet raz w miesiącu zmienić wybrany pakiet na inny.

Z subskrypcji możesz też zrezygnować w każdej chwili – na przykład w razie potrzeby zawieszenia działalności. Flex dla Firm dostosowuje się do Ciebie błyskawicznie, co odróżnia go od tradycyjnego abonamentu. Dlatego warto postawić na subskrypcję numeru firmowego i móc szybko ucinać zbędne koszty, gdyby zaszła taka potrzeba.

W Orange Flex dla Firm nie musisz pamiętać o formalnościach

Kiedy prowadzisz własną działalność jednoosobową, masz na głowie wszystkie formalności. Nawet jeśli współpracujesz z biurem rachunkowym lub kancelarią prawniczą, musisz pamiętać o wystawianiu paragonów i faktur czy opłacaniu ZUS-u. Do tego dochodzi planowanie własnej pracy i inne związane z nią sprawy. Konieczność pamiętania o firmowym telefonie i opłatach za niego nie jest Ci do niczego potrzebna. Dlatego właśnie warto zainteresować się ofertą Orange Flex dla Firm.

Chcesz, aby posiadanie numeru służbowego było tak proste, jak korzystanie z konta na Netflixie? Proszę bardzo – Flex dla Firm to minimum formalności i zero papierologii. Automatyczne płatności w subskrypcji zdejmują z Twoich barków kolejny obowiązek, a wygodny system e-faktur w aplikacji i na mailu pozwala na zachowanie porządku i łatwe przesyłanie dokumentów księgowej.

Dołączenie do Orange Flex dla Firm jest równie proste – numer przenosisz (lub wybierasz nowy) w aplikacji mobilnej, więc nie musisz nawet wychodzić z domu, by skorzystać z oferty.

Efektywna współpraca dzięki Orange Flex dla Firm

Nawet jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, musisz podejmować współpracę z innymi, a może również zatrudniasz kilkoro pracowników. Korzystając z Orange Flex, zaoszczędzisz! Dla swoich współpracowników możesz wybrać dodatkowe plany za 15 zł. Nawet tak mały pakiet zawiera nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Możliwe jest też przesyłanie GB internetu na takie numery.

W ofercie dla firm możesz też otrzymać kartę eSIM, którą wygodnie zainstalujesz na smartfonie z poziomu aplikacji – bez konieczności czekania na kuriera czy odbierania SIM-a w salonie. A może przydadzą Ci się dodatkowe karty do smartfona, zegarka lub routera? We Flexie karty z tym samym numerem otrzymasz za 0 zł. Jeśli to Cię jeszcze nie przekonało, to patrz teraz. Z Flexem masz zniżki na taksówkę, kawę, transport, dostawę jedzenia, e-booki i kosmetyki. Wystarczy dołączyć do Klubu Flex. Po więcej szczegółów zajrzyj do mobilnej apki Orange Flex.

 

 

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!
Partner serwisu