×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Herbapol Lublin kontynuuje podróż z WARS-em. "Najkorzystniejsza oferta na dostawę herbaty"
Herbata w WARS-ie to produkty z Herbapolu Lublin; fot. mat.pras.

Herbapol Lublin kontynuuje podróż z WARS-em. "Najkorzystniejsza oferta na dostawę herbaty"

Autor: Paulina Piwowarek Data: 27 lutego 2023 17:18

Herbapol-Lublin SA kolejny raz przedłuża współpracę z firmą WARS SA. W ramach przeprowadzonego postępowania zakupowego producent złożył najkorzystniejszą ofertę na dostawę herbaty, która serwowana będzie w wagonach gastronomicznych pociągów PKP Intercity oraz w restauracjach stacjonarnych WARS w Warszawie.

Nowa umowa przewiduje dostawy herbat przez 12 miesięcy, począwszy od 1 marca 2023 roku.

Herbapol Lublin - współpraca z WARS

Nieprzerwanie od 2019 roku Herbapol Lublin współpracuje z WARS, dostarczając klientom wagonów restauracyjnych i restauracji swoje flagowe produkty herbaciane. Dzisiaj spółki ogłaszają kontynuację współpracy, przedłużając ją o kolejny rok.

– Fakt, że nasza oferta kolejny już raz okazała się najbardziej atrakcyjna dla WARS SA. to najlepsze potwierdzenie tego, że w oczach partnerów biznesowych, Herbapol Lublin to rzetelny, konkurencyjny kooperant oraz istotny gracz w branży HoReCa, obecny w wielu lokalach gastronomicznych i hotelach na terenie całego kraju – mówi Evangelos Evangelou, Prezes Zarządu Herbapol Lublin SA.

Oferta herbat w WARS-ie

Herbapol-Lublin przygotował dla WARS-u ofertę składającą się z dedykowanych linii herbat: Czarnych, Earl Grey, miętowych, owocowych oraz zielonych.

Produkty Herbapolu dostępne są w wagonach gastronomicznych WARS w ponad 200 pociągach krajowych i zagranicznych PKP Intercity uruchamianych w dobie oraz w restauracjach stacjonarnych WARS w Warszawie. 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

Partner serwisu