×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Skłodowscy: Coraz wyższy food cost wyzwaniem dla sektora HoReCa. Jak sobie z tym poradzić? (WIDEO)
Justyna Dąbrowska-Malinowska, dyrektor sprzedaży krajowej w firmie Skłodowscy. Fot. PTWP

Skłodowscy: Coraz wyższy food cost wyzwaniem dla sektora HoReCa. Jak sobie z tym poradzić? (WIDEO)

Autor: PTWP - Portal Spożywczy Data: 11 kwietnia 2023 11:45

Nasi klienci z sektora HoReCa mierzą się dziś z problemem ciągle rosnącego food costu. To sprawia, że nie mogą pozwolić sobie na nieprzemyślane zakupy i marnowanie żywności - wskazuje Justyna Dąbrowska-Malinowska, dyrektor sprzedaży krajowej w firmie Skłodowscy.

Justyna Dąbrowska-Malinowska, dyrektor sprzedaży krajowej w firmie Skłodowscy w rozmowie z Portalem Spożywczym przyznaje, że klienci spółki z sektora HoReCa mierzą się dziś z problemem ciągle rosnącego food costu.

- To sprawia, że nie mogą pozwolić sobie na nieprzemyślane zakupy i marnowanie żywności. Burgery Skłodowskich wychodzą naprzeciw ich oczekiwaniom i potrzebom. Po pierwsze, są podzielne, produkt jest powtarzalny, a także zero waste, gdyż używamy go tyle, ile potrzebujemy. Jest świeży i ma czystą etykietę: 100% wołowiny i 0 dodatków - mówi Justyna Dąbrowska-Malinowska. 

Dyrektor sprzedaży krajowej w firmie Skłodowscy przyznaje, że wyzwaniem dla spółki jest wciąż utarty mit dotyczący postrzegania mrożonych produktów jako gorszych.

- Był on obecny kilkanaście lat temu kiedy wpadliśmy na pomysł produkcji mrożonych burgerów i do dziś mamy z tym problem. Jednak zawsze powtarzamy, że nasza produkcja jest tak zorganizowana żeby zapewnić jak najlepszą jakość i świeżość, czyli mięso z rozbioru, mielenie, formowanie, hibernacja IQF i sprzedaż. 100% wołowiny nie ma tu kompromisów - podsumowała Justyna Dąbrowska-Malinowska.

Czytaj też Skłodowscy: Czas odczarować mrożenie. Przy technologii IQF mięso zachowuje strukturę i soczystość

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

Partner serwisu