×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
8 nowych połączeń Ryanair z Kraków Airport

8 nowych połączeń Ryanair z Kraków Airport

Autor: PAP Data: 07 lutego 2023 16:11

Belfast, Lourdes, Memmingen, Perugia, Rodos, Tuluza, Varna i Poznań to nowe kierunki w siatce połączeń Ryanaira z lotniska w Krakowie-Balicach. Loty na tych trasach rozpoczną się z końcem marca.

Ryanar Kraków Airport

"Zapraszamy do Belfastu, Lourdes, Memmingen, Perugii, Rodos, Tuluzy, Varny i Poznania" - powiedział podczas konferencji prasowej przedstawiciel linii Ryanair Michał Kaczmarczyk. Irlandzki przewoźnik zaznacza, że letni rozkład połączeń z Krakowa będzie najbogatszym w historii. Linie zaoferują łącznie 80 tras, na których przewiozą około 4,5 mln pasażerów.

"Kraków jest naszą największą bazą w Polsce i jedną z największych w tej części Europy. Mamy w tej chwili 8 samolotów zbazowanych w Krakowie, od sezonu letniego będziemy bazować 9 samolotów. Kraków był dla nas ważnym miejscem i pozostaje jednym z głównych punktów inwestycji Ryanaira w tej części Europy" - podkreślił Kaczmarczyk.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Loty na tych trasach rozpoczną się wraz z sezonem letnim i pozostaną w stałej siatce połączeń. Jak zaznaczył prezes Kraków Airport Radosław Włoszek, nowe połączenia "to atrakcyjne i wyczekiwane przez pasażerów trasy do wyjątkowych europejskich miast". Dodał, że lotnisko ma nadzieję, ż turyści z tych regionów będą chętnie odwiedzać Kraków, a rozwój połączeń lotniskowych wzmocni potencjał gospodarczy południowych regionów Polski.

"Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom klientów, którzy poszukują tych połączeń i w porozumieniu z przewoźnikiem uruchamiamy nowe połączenia, wzbogacając dotychczasową siatkę krakowskiego lotniska" - powiedział prezes lotniska.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz