Partnerzy portalu
Accor debiutuje z flagowym resortem Swissôtel w Bułgarii

Accor debiutuje z flagowym resortem Swissôtel w Bułgarii

Autor: oprac. Jakub Szymanek Data: 05 lipca 2022 16:16

Grupa hotelarska Accor zapowiada powstanie pod marką Swissôtel flagowego obiektu Thermal Resort, SPA and Health Center w Saparewa Banja w Bułgarii. Resort będzie zarządzany przez Accor w ramach umowy z Aqua Treatment Ad Ltd, prywatną spółką specjalizującą się w rozwijaniu nieruchomości i w inwestycjach deweloperskich. Nowy hotel przyjmie pierwszych gości w listopadzie 2024 roku.

Kompleks Swissôtel Sapareva Banya Thermal Resort, SPA and Health Center zaoferuje gościom 171 pokoi i apartamentów premium oraz willę VIP z pięcioma sypialniami, basenem typu infinity, a nawet jacuzzi. Na miłośników wrażeń kulinarnych czekać będą dwie restauracje, taras na świeżym powietrzu, lounge & lobby bar, whisky bar z pokojem gier, przestrzeń do spotkań, kącik ze szwajcarskimi specjałami oraz bar przy basenie z krytymi miejscami do siedzenia.

W części eventowo-konferencyjnej obiekt udostępni salę balową o powierzchni 400 m2, dwie średniej wielkości oraz dwie mniejsze sale konferencyjne, przestronne foyer oraz bibliotekę i centrum biznesowe. W resorcie znajdą się również – strefa SPA i wellness z centrum fitness, salą do jogi, hammamem, salonami masażu, gabinetem kosmetycznym, saunami, kliniką medyczną oraz kilkoma basenami z naturalnymi wodami źródlanymi. Goście będą mogli korzystać z dużego zewnętrznego parkingu i kącika zabaw dla dzieci.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Accor z kolejną inwestycją w Bułgarii

Oprócz rozbudowanej oferty noclegowej, biznesowej i SPA w Swissôtel Sapareva Banya Thermal Resort, SPA and Health Center znajdzie się również Centrum Diagnostyki Genetycznej, któremu towarzyszyć będzie Centrum Balneologii, będące atrakcją zarówno dla lokalnej społeczności, jak i gości z całego świata. 

Inwestorem jest Aqua Treatment Ad Ltd, prywatna spółka zajmująca się rozwojem nieruchomości, która stworzy 5-gwiazdkowy wielofunkcyjny resort balneologiczny w Sapareva Banya.

Accor debiutuje z flagowym resortem Swissôtel w Bułgarii. / fot. materiały prasowe

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz