×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Accor inwestuje w Estonii. Wkrótce zadebiutują tam marki Mövenpick i ibis Styles
Accor wprowadza marki Mövenpick i ibis Styles do Estonii. / fot. materiały prasowe

Accor inwestuje w Estonii. Wkrótce zadebiutują tam marki Mövenpick i ibis Styles

Autor: Jakub Szymanek Data: 12 maja 2023 10:34

Grupa hotelarska Accor zawarła umowę na pierwsze hotele Mövenpick i ibis Styles w Estonii. Dzięki niej dwa obiekty w Tallinie zarządzane przez Duco OÜ staną się częścią globalnej sieci Accor.

Accor wprowadza marki Mövenpick i ibis Styles do Estonii

Po ogłoszeniu pierwszego hotelu nowej marki Handwritten Collection w Tallinnie, którego otwarcie zaplanowano na czerwiec tego roku, Accor podtrzymuje dynamiczne tempo ekspansji w krajach bałtyckich. Dzięki umowie, jaką podpisała grupa ze spółką Duco OÜ dwa hotele zlokalizowane w stolicy Estonii, znane wcześniej jako L’Embitu i L’Ermitage, dołączą do międzynarodowej sieci Accor, by przyjąć gości jako Mövenpick Tallinn i ibis Styles Tallinn.

– Dotychczasowe osiągnięcia i sukces w prowadzeniu hotelu ibis Tallinn Center zachęcają nas do rozszerzenia współpracy z Duco OÜ. Mövenpick i ibis Styles, jako nowe i zarazem pierwsze marki w regionie, zaoferują naszym gościom zupełnie nową jakość usług hotelarskich. To znaczący krok w rozwoju oferty Accor w krajach bałtyckich oraz wzmocnieniu lokalnej branży turystycznej. Wierzymy, że te nowe hotele, działające pod znakomitymi markami uwielbianymi przez gości z całego świata, podbiją serca każdego turysty przybywającego do Tallina – powiedziała Katarzyna Sławińska, Accor Development Executive Poland and Baltic Countries.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Dawny hotel L’Embitu rozpocznie działalność jako Mövenpick Tallinn w październiku 2023 roku i zaoferuje gościom 125 pokoi. To pierwszy w Estonii obiekt wywodzącej się ze Szwajcarii marki premium. Portfolio Mövenpick obejmuje ponad 110 hoteli i kurortów na świecie oraz kolejnych 50 planowanych do 2025 roku. 

– Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu w zarządzaniu hotelami oraz dotychczasowa współpraca z Accor zachęcają nas do podjęcia tej ekspansji. Wprowadzenie cenionych na całym świecie marek Mövenpick i ibis Styles na rynek estoński jest dla nas ekscytującym wyzwaniem – zauważył Madis Laid, CEO Duco OÜ.

Drugi hotel dołączy tego lata do sieci Accor, tak by po renowacji w 2025 roku powitać pierwszych gości jako ibis Styles Tallinn, oferując 122 designerskich pokoi i kreatywnie zaprojektowanych wnętrz. Obecnie Accor może pochwalić się ponad 560 hotelami ibis Styles w ponad 45 krajach. 

Oprócz Mövenpick Tallinn i ibis Styles Tallinn, Duco OÜ prowadzi otwarty w 2019 roku i liczący 190 pokoi hotel ibis Tallinn Center. 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz