×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Accor otwiera pierwszy hotel MGallery w Bułgarii
Hotel The Emporium Plovdiv - MGallery dołącza do butikowej kolekcji hoteli Accor / fot. materiały prasowe

Accor otwiera pierwszy hotel MGallery w Bułgarii

Autor: oprac. JS Data: 24 marca 2022 15:26

Pięciogwiazdkowy hotel The Emporium Plovdiv - MGallery dołącza do butikowej kolekcji hoteli Accor. Pierwszy hotel marki w Bułgarii oferuje gościom 61 pokoi i 12 apartamentów.

Design wnętrz nowego hotelu opracowała i stworzyła Sundukovy Sisters S+S. Głównym celem pracowni było zachowanie budynku dawnego domu towarowego - Evmolpia, znanego symbolu miasta Płowdiw, poprzez przywrócenie oryginalnych elementów wystroju i włączenie ich do projektu hotelu z dbałością o lokalne dziedzictwo. Złote panele w hotelu nawiązują do odkryć starożytnych artefaktów ze złota, które odkryto w dawnej ojczyźnie Traków.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

The Emporium Plovdiv - MGallery w Bułgarii

Po raz pierwszy na Bałkanach Accor wprowadza w hotelu innowacyjne technologie do pokoi, dzięki koncepcji Smart Rooms. Inteligentne pokoje posiadają szereg luksusowych funkcji, które pozwalają gościom na zarządzanie przestrzenią zależnie od ich indywidualnych upodobań czy nastroju: dostosowanie oświetlenia, atmosfery, otwieranie i zamykanie zasłon oraz sterowanie funkcjami audiowizualnymi. 

W The Emporium Plovdiv - MGallery do dyspozycji podróżnych i lokalnych gości będzie pierwszy w Bułgarii Champagne Bar & Cocktail Lounge, który powstał we współpracy z Moët & Chandon. Utalentowani szefowie kuchni restauracji Torro Premio w specjalnie przygotowanym menu łączą tradycyjną kuchnię bułgarską z współczesnymi smakami. W tym samym budynku znajduje się także restauracja i bar sushi Torro Grande 

Dodatkowo hotel oferuje intymne strefy relaksu i fitness.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz