Partnerzy portalu
Accor wprowadza do Albanii markę hoteli Mövenpick Otwarcie Mövenpick Hotel Lalez Durrës planowane jest na lipiec 2021 roku

Accor wprowadza do Albanii markę hoteli Mövenpick

Autor: horecatrends.pl Data: 31 maja 2021 14:06

Accor ogłosił podpisanie umowy na budowę nowego hotelu w Albanii. 80-pokojowy hotel Mövenpick w Durrës zapewni wypoczynek nad albańskim morzem. Otwarcie planowane jest na lipiec 2021 roku.

Poza ogłoszonymi wcześniej pierwszymi hotelami MGallery i ibis Styles, Accor wprowadza na albański rynek kolejną markę, rozszerzając portfolio grupy na Bałkanach. Mövenpick Hotel Lalez Durrës będzie pierwszym obiektem Accor klasy upscale w Albanii. 
 
- Pierwszy Mövenpick zmieni oblicze albańskiej branży turystycznej. Dzięki temu hotelowi Albania wyraźnie odznaczy się na mapie międzynarodowego przemysłu turystycznego, a większa liczba turystów będzie mogła odkrywać liczne walory tego pięknego kraju. Marka Mövenpick stawia sobie za cel zapewnienie gościom jak najlepszego pobytu w hotelu, oferując im ekskluzywne, relaksujące i nieskomplikowane doświadczenia. Jesteśmy przekonani, że dzięki partnerstwu z Lura sh.p.k, Accor wniesie na albański rynek niezrównaną jakość usług hotelarskich. Mamy pewność, że wysoka jakość połączona z niezapomnianymi wrażeniami w wymarzonym otoczeniu podbije serca wszystkich naszych gości - mówi Dilek Sezer, Development Director – South Eastern Europe Accor

Pierwszy Mövenpick w Albanii, po rebrandingu, będzie mieścił się w już istniejącym, nowo wybudowanym Aqua Hotel zlokalizowanym w turystycznej części Lalzi Bay, na północ od Durrës. Do dyspozycji gości będzie 80 pokoi, restauracja oraz bar, jak również strefa SPA z gabinetami masażu, łaźnią parową i pokojem solnym. Goście będą mogli korzystać także z centrum fitness oraz dwóch basenów, krytego i otwartego.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Właścicielem i inwestorem hotelu jest Lura sh.p.k, albańska firma budowlana, mająca na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów mieszkaniowych, komercyjnych i instytucjonalnych.
 
Plaża w Lalzi Bay jest jedną z najbardziej popularnych plaż na długim wybrzeżu Adriatyku. To miejsce o bardzo wysokim standardzie, które służy zarówno mieszkańcom, jak i turystom, gwarantując spektakularne widoki na trzy linie klifów i piękne Morze Adriatyckie. Dlatego właśnie uznaliśmy, że marka Mövenpick będzie idealna dla tego hotelu, znajdującego się w iście bajkowym i ekskluzywnym otoczeniu. To miejsce dla każdego, kto liczy na doskonały wypoczynek nad malowniczym brzegiem morza - dodaje Dod Doci Lura sh.p.k

Historia powstałej w Szwajcarii marki Mövenpick sięga lat 40. Zlokalizowane w centrach miast i topowych kurortach na całym świecie pięciogwiazdkowe hotele wyróżniają się unikalnymi doświadczeniami, które dostarczają gościom niezapomnianych momentów w trakcie pobytu. Wśród nich znajdują się m.in. popołudniowa godzina czekolady, zdrowe smoothie dla każdego, specjalnie przygotowane menu dla dzieci czy zaawansowana technologia dla lepszego snu, umożliwiająca wypoczynek dopasowany do indywidualnych potrzeb. Mövenpick tworzy przyjazne i ciepłe środowisko dla swoich gości, partnerów biznesowych i pracowników.

Otwarcie Mövenpick Hotel Lalez Durrës planowane jest na lipiec 2021 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz