×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Accor wprowadza do Bukaresztu hotele Tribe i Adagio
Accor wprowadza do Bukaresztu hotele Tribe i Adagio / fot. materiały prasowe

Accor wprowadza do Bukaresztu hotele Tribe i Adagio

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 30 sierpnia 2021 11:14

Sieć Accor podpisała umowę o zarządzanie dwoma nowymi hotelami, które powstaną w Bukareszcie, w kompleksie mieszkalnym Nest+ Besarab. Tribe Bukareszt Basarab i aparthotel Adagio Bukareszt Basarab przywitają pierwszych gości w 2024 roku.

Nowy hotel Tribe w Bukareszcie zaoferuje gościom 85 nowoczesnych pokoi oraz przestrzeń wspólną ze ścianą pokrytą żywymi roślinami, restauracją, barem z zewnętrznym tarasem. Nie zabraknie także parkingu oraz wielofunkcyjnej sali z możliwością podzielenia na kameralne segmenty. Co więcej, do dyspozycji gości, jak i lokalnej społeczności będzie basen, strefa wellness i siłownia. 

Z kolei nowy aparthotel Adagio zaoferuje gościom 115 komfortowych pokoi i apartamentów, salon pełniący rolę recepcji i lobby, salę śniadaniową, pralnię oraz podziemny parking. Adagio jest marką przeznaczoną dla gości szukających połączenia komfortu standardowego mieszkania z usługami hotelowymi. 

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Tribe Bukareszt Basarab i aparthotel Adagio Bukareszt Basarab przywitają pierwszych gości w 2024 roku.

Nowe hotele powstaną przy ulicy Miron Costin, w pobliżu mostu Basarab i dworca kolejowego Basarab. W odległości pięciu minut spacerem od głównego dworca kolejowego „Gara de Nord”, sześciu minut jazdy samochodem do Placu Zwycięstwa i dziesięciu minut od Placu Uniwersyteckiego. To wszystko sprawia, że lokalizacja jest niezwykle dogodna i gwarantuje doskonałe połączenie komunikacyjne.

– Za sprawą nowatorskiego podejścia hotele odnajdą się w segmentach rynku, gdzie brakuje średniej wielkości obiektów lifestylowych skierowanych do współczesnych gości korzystających z pobytów długoterminowych. Dlatego jesteśmy pewni, że nasze marki zostaną ciepło przyjęte przez rynek i będą cieszyć się pomyślną działalnością – powiedział Frank Reul, wiceprezes ds. rozwoju Accor w Europie Północnej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz