×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Accor wzmacnia zespół operacyjny w Europie Wschodniej. Nowy wiceprezes to Jean Wendling
- Europa Wschodnia to bardzo dynamiczny region z hotelami o ugruntowanej pozycji i silnie rozwijanym portfolio nowych marek - uważa Jean Wendling. Fot. Materiały prasowe

Accor wzmacnia zespół operacyjny w Europie Wschodniej. Nowy wiceprezes to Jean Wendling

Autor: KG/horecatrends Data: 14 kwietnia 2022 12:45

W ramach ogłoszonych zmian Jean Wendling obejmie stanowisko Vice President of Operations Management - Eastern Europe. Jednym z jego zadań będzie podniesienie jakości działań i wyników hoteli oraz nadzór nad otwarciami nowych obiektów w regionie.

Jean Wendling jest ekspertem hotelarstwa z ponad 16-letnim międzynarodowym doświadczeniem operacyjnym w obszarach finansów, sprzedaży i marketingu. Karierę zawodową rozpoczął w wysokiej klasy firmie cateringowej Potel & Chabot w Paryżu.

W 2005 roku dołączył do Accor jako F&B Manager hotelu Novotel Warszawa Centrum. To samo stanowisko pełnił następnie w moskiewskim Novotel Sheremtyevo Airport, a później w Sofitel Budapest Chain Bridge pracował jako Executive Assistant Manager. W Sofitel Warsaw Victoria próbował swoich sił jako Deputy General Manager, a w 2017 roku trafił na Węgry, gdzie objął stanowisko General Manager w Novotel Budapest City i Budapest Congress Center - czytamy w komunikacie prasowym.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

- Cieszę się, że mogę kontynuować karierę zawodową jako część zespołu operacyjnego Accor. Europa Wschodnia to bardzo dynamiczny region z hotelami o ugruntowanej pozycji i silnie rozwijanym portfolio nowych marek. Rozwój to bardzo ekscytujący i wymagający proces, który wiąże się z najwyższym standardem działań operacyjnych i ogromną pasją do hotelarstwa. Nie mogę doczekać się nowych wyzwań i kontynuowania współpracy z naszymi partnerami w regionie - mówi Jean Wendling, Vice President of Operations Management - Eastern Europe.

Wendling będzie pełnił obowiązki w Budapeszcie, w zespole Sabiny Bartyzel, SVP Operations Accor Eastern Europe. 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz