×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Accor z nową ofertą rezerwacji biznesowych
Accor przygotował nową ofertę dla osób podróżujących służbowo oraz planujących różne wydarzenia / fot. materiały prasowe

Accor z nową ofertą rezerwacji biznesowych

Autor: oprac. JS Data: 21 kwietnia 2022 09:31

Accor przygotował nową ofertę dla osób podróżujących służbowo oraz planujących różne wydarzenia. Do 30 czerwca 2022 roku goście dokonujący rezerwacji na okres do końca sierpnia b.r. będą mogli skorzystać z nowych, elastycznych warunków.

Accor zaznacza, że przedsiębiorcy spodziewają się wzrostu przychodów o średnio 1/4 za sprawą rozmów i spotkań na żywo.  W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na bezpośrednie spotkania Accor przygotował nową ofertę dla osób podróżujących służbowo oraz planujących wydarzenia. Do 30 czerwca 2022 roku goście dokonujący rezerwacji na okres do końca sierpnia b.r. będą mogli skorzystać z nowych, elastycznych warunków.

- Po udanym przezwyciężeniu wyzwań, jakie przyniosły ostatnie lata, firmy coraz częściej nawiązują osobiste relacje z klientami i współpracownikami. Badania Accor pokazują, że osoby prowadzące działalność biznesową spodziewają się średnio 23% więcej transakcji i 25% więcej przychodów po rozmowach na żywo. – przyznaje Dana Lewis, VP MICE, Leisure & Luxury M&E Accor.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Osoby korzystające z nowej oferty konferencyjnej poprzez narzędzie Accor ALL Meeting Planner otrzymają dodatkowe korzyści. Przy każdej rezerwacji mogą zbierać punkty, za które zostaną nagrodzeni zniżkami na kolejne wydarzenia.

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz