Partnerzy portalu
Adept Investment planuje nowe inwestycje hotelowe
Michał Oziębała, prezes Adept Investment. Fot. Archiwum

Adept Investment planuje nowe inwestycje hotelowe

Autor: AW/propertynews.pl Data: 01 września 2022 09:05 | Aktualizacja: 01 września 2022 09:08

Adept Investment zapowiedział start budowy nowego kompleksu wypoczynkowego w miejscowości Brzozówka.

- Nowe inwestycje to z jednej strony chęć czerpania z najlepszych doświadczeń poprzednich projektów, a zarazem chęć rozwoju i podnoszenia poprzeczki coraz wyżej, dlatego Brzozówka w swoim charakterze będzie podobna do wcześniej zrealizowanej inwestycji Warmia Resort, jednak z nowymi udogodnieniami - mówi portalowi propertynews.pl Michał Oziębała, prezes Adept Investment. 

Zdradza, że firma zaproponuje tam centrum naturalnego SPA oraz prawdziwą włoską restaurację, prowadzoną przez włoskich szefów kuchni.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

- Będzie to esencja kuchni Półwyspu Apenińskiego bazująca na lokalnych przepisach, oryginalnych włoskich składnikach oraz włoski rodzinny klimat, tworzony przez pasjonatów sztuki kulinarnej - dodaje Michał Oziębała. 

Propertynews.pl zapytał też prezesa Adept Investment o aktywa pozostające aktualnie w portfelu firmy oraz o zmiany, jakich możemy spodziewać się w najbliższych miesiącach. 

- Duży sukces Warmii Resort w Worytach powoduje, że chcemy rozwijać ten kompleks o nowe udogodnienia. Dotychczas resort składał się z komfortowo wyposażonych Villi wraz z wielofunkcyjnym boiskiem i kortem tenisowym, tarasami wypoczynkowymi i atrakcjami dla dzieci. To wszystko cieszy się doskonałymi opiniami naszych gości, więc podążamy w kierunku rozbudowy resortu o hotel z centrum SPA, Aquaparkiem, odkrytym basenem i dodatkowym zapleczem sportowym - wskazuje Michał Oziębała. 

I dodaje: - Równocześnie prowadzimy i rozwijamy nasze pozostałe projekty: Warmia Residence, Villi we wspomnianej Brzozówce oraz osiedla mieszkaniowego w Radomsku. W naszym portfelu są ponadto apartamenty w Zakopanem, Warszawie, Krakowie, w Uniejowie, a także w nadmorskim Batumi.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz