Partnerzy portalu
Akademik zamienia się w hotel i oferuje pokoje na wynajem Gdański akademik Collegia w sezonie turystycznym jest przekształcany w hotel. / fot. materiały prasowe

Akademik zamienia się w hotel i oferuje pokoje na wynajem

Autor: oprac. JS Data: 30 maja 2022 12:27

Gdański akademik Collegia w sezonie turystycznym jest przekształcany w hotel, oferujący gościom 450 pokoi.

Akademik Collegia w Gdańsku przygotowany przez spółkę Silver Rock pełni swoją podstawową funkcję od października od czerwca. Z kolei w sezonie turystycznym jest przekształcany w hotel, zapewniający aż 450 pokoi, co czyni go największym tego typu obiektem w Gdańsku.

Akademik stał się hotelem

Niektórzy studenci wynajmują pokój jedynie na czas nauki, zwalniając pokój w sezonie letnim. W wakacje oferujemy najem krótkoterminowy wolnych pokoi, co jest znakomitą okazją do wypróbowania naszego akademika przez przyszłych mieszkańców (np. rodziców szukających miejsca do pobytu dla swoich dzieci, jak i samych studentów, którzy mają okazję przetestować standard obiektu). To ciekawa alternatywa noclegowa w Gdańsku, oferująca  bardzo preferencyjne warunki: nowoczesny obiekt, wysoki standard i znacznie niższe ceny niż w tradycyjnym hotelu o podobnym standardzie – mówi Karol Wojtas, członek zarządu Silver Rock.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Osoby, które zdecydują się skorzystać z akademiku jak z hotelu, mają do dyspozycji w pełni wyposażone pokoje. Każdy z nich ma nowocześnie zaprojektowaną łazienkę, a dodatkowo w obiekcie dostępny jest sprzęt do ćwiczeń w fitnessroomie, profesjonalne instrumenty w wyciszonym pokoju muzycznym, konsole PlayStation w pokojach do wypoczynku.

Ponadto w obiekcie znajdują się miejsca na rowery oraz miejsca parkingowe w podziemiu. Za niewielką opłatą można zrobić pranie, po czym wysuszyć je w automatycznej suszarce. Istnieje również możliwość odebrania w recepcji zamówionych zakupów. Do dyspozycji gości jest też paczkomat znajdujący się tuż przy wejściu bocznym. Niebawem będzie można skorzystać także z ogromnej przestrzeni foodcourtu, gdzie różnorodność przygotowywanego menu i planowanych wydarzeń znajdzie zapewne wielu amatorów i to nie tylko wśród mieszkańców akademika – podsumowuje Karol Wojtas. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz