Partnerzy portalu
Anna Chwałko - nowa dyrektor regionalna IGHP na Śląsku Anna Chwałko została nową dyrektorką regionalną IGHP na Śląsku/ fot. materiały prasowe

Anna Chwałko - nowa dyrektor regionalna IGHP na Śląsku

Autor: www.horecatrends.pl Data: 30 czerwca 2021 10:40

Anna Chwałko, dyrektor generalna hotelu Best Western Mariacki oraz Browaru Mariacki w Katowicach została powołana na stanowisko dyrektor regionalnej Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego w województwie śląskim.

Anna Chwałko z branżą hotelarską i turystyczną jest związana od blisko 20 lat. Od sierpnia 2016 roku zajmuje stanowisko dyrektora hotelu Best Western Mariacki oraz Browaru Mariacki w Katowicach. Obiekt ten otwierała i prowadziła z pełnym nadzorem inwestorskim z zakresu wyposażania i pełnego przygotowania operacyjnego. W latach 2014-2016 była dyrektorem Best Western Plus Q Hotelu **** we Wrocławiu, który otwierała i zarządzała nim przez ponad 2 lata. Wcześniej od roku 2009 była dyrektorem Hotelu Diament **** we Wrocławiu, z którym rozpoczynała swoją współpracę w dziale sprzedaży.

Anna Chwałko - dyrektor regionalna IGHP na Śląsku

– Bardzo się cieszę z powierzonej mi nowej roli. Jako przedstawiciel hotelu należącego do IGHP niejednokrotnie przekonałam się, że wiedza i merytoryczne wsparcie Izby, w zakresie chociażby nowych regulacji prawnych, RODO, szkoleń branżowych dla całej kadry na przestrzeni ostatnich 3 lat, dla mnie jako hotelarza były bardzo pomocne. Tym bardziej się cieszę, że mogę rozpocząć tę współpracę na nowej płaszczyźnie – mówi Anna Chwałko, dyrektor regionalna IGHP w woj. śląskim.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Dyrektorzy regionalni IGHP są przedstawicielami Izby w 14 regionach kraju. Odpowiadają m.in. za usprawnienie komunikacji środowiska polskich hotelarzy, upowszechnianie wiedzy o działaniach lobbingowych Izby, a także pozyskiwanie nowych członków oraz monitorowanie wydarzeń branżowych w regionach, współpracę z władzami, samorządami i innymi instytucjami z  regionów, które mają lub mogą mieć wpływ na branżę hotelarską.

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego to organizacja samorządu gospodarczego w branży hotelarskiej. Od 2003 roku jest rzecznikiem środowiska biznesu hotelarskiego i gastronomicznego w kontaktach z administracją państwową oraz w Unii Europejskiej. 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz