Partnerzy portalu
Bałtyk droższy niż Hiszpania. Wakacje 2021 w Polsce nie będą tanie Znalezienie dobrego hotelu nad Bałtykiem w przyzwoitej cenie na tegoroczne lato jest coraz trudniejsze. Z kolei obiekty, które ciągle mają terminy, proponują bardzo wysokie ceny / fot. unsplash

Bałtyk droższy niż Hiszpania. Wakacje 2021 w Polsce nie będą tanie

Autor: Money.pl Data: 28 maja 2021 11:21

- Znalezienie dobrego hotelu nad Bałtykiem w przyzwoitej cenie na tegoroczne lato jest coraz trudniejsze. Z kolei obiekty, które ciągle mają terminy, proponują bardzo wysokie ceny - pisze portal Money.pl

Portal Money.pl pokusił się o porównanie cen hoteli i pensjonatów w Polsce. Jak wynika z wyliczeń portalu wczasy tego lata nad Morzem Bałtyckim, na Mazurach wychodzą drożej niż np. w Hiszpanii czy Grecji.

- Na serwisie Booking.com trzynaście nocy dla dwóch osób w kołobrzeskim Seaside Park Hotel w sierpniu kosztuje ponad 10,8 tys. zł. Taki sam urlop w Park Design Apratments - 12 tys. zł. To może inny kierunek? Domek na Mazurach w pobliżu Ełku, dwa tygodnie dla czterech osób. Koszt: 23 tys. zł. Sześć nocy w innym terminie w tym samym domu to 10 tys. zł - czytamy w artykule. 

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

- Nietrudno znaleźć tańsze noclegi w lokalizacjach, które gwarantują dobrą pogodę. Willę w Grecji z widokiem na morze znaleźliśmy w tym samym okresie za 8,4 tys. zł. 3-gwiazdkowy hotel nad morzem? W pobliżu hiszpańskiej Walencji można go zarezerwować na 6 nocy dla 2 dorosłych taniej niż w Międzyzdrojach - pisze Money.pl.

Polscy przedsiębiorcy chcą nadrobić starty związane z kolejnymi lockdownami. Czy wysokie podwyżki cen sprawiają, że im się to opłaci? Czas pokaże. 

Czytaj więcej na: Money.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz