Bielsko-Biała: Inwestycja na Dębowcu - pensjonat z gastronomią, aparthotel i camping Pensjonat z gastronomią i ośrodkiem campingowym powstaną w Bielsku-Białej; fot. unsplash

Bielsko-Biała: Inwestycja na Dębowcu - pensjonat z gastronomią, aparthotel i camping

Autor: bielsko.biala.pl Data: 12 lutego 2022 10:25

Grupa J5 chce wybudować w Bielsku-Białej pensjonat z gastronomią, aparthotel, polanę biwakową z dziesięcioma budynkami campingowymi oraz pięć stanowisk dla camperów. Mają powstać na 1,7-hektarowej działce naprzeciwko ośrodka na Dębowcu w Bielsku Białej - czytamy na bielsko.biala.pl.

Bielsko-Biała: Inwestycja na Dębowcu

Inwestycja zrealizowana ma zostać na działce przy ul. Karbowej w Bielsku Białej. Dla obszaru nie obowiązuje plan przestrzenny.

Całość uzupełni budynek administracyjny z funkcją kuchenno-sanitarną, sześć budynków drobnych usług turystycznych oraz infrastruktura niezbędna do prawidłowego funkcjonowania obiektów – drogi, parkingi oraz zbiornik retencyjny.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Obecnie teren planowanej inwestycji nie jest zabudowany. Rozpoczęto jedynie budowę budynku jednorodzinnego, dla którego inwestor przewiduje zmianę funkcji na aparthotel i uzyskanie zamiennego pozwolenia na budowę.

Inwestycja zrealizowana ma zostać vis-a-vis ośrodka na Dębowcu, który blisko dekadę temu powstał na terenie o powierzchni ok. 6 ha - czytamy na bielsko.biala.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz