×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Booking.com zawiesza usługi turystyczne w Rosji i na Białorusi
Booking.com zawiesza usługi turystyczne w Rosji i na Białorusi. / fot. shutterstock

Booking.com zawiesza usługi turystyczne w Rosji i na Białorusi

Autor: propertynews.pl Data: 08 marca 2022 11:17 | Aktualizacja: 08 marca 2022 11:39

Booking.com zawiesza usługi turystyczne w Rosji i na Białorusi - podał Glenn Fogel, dyrektor generalny, prezes, Booking Holdings w serwisie LinkedIn.

- Z każdym mijającym dniem, wraz z nasileniem się tej wyniszczającej wojny na Ukrainie, rośnie złożoność prowadzenia interesów w regionie. (...) Zawieszamy usługi turystyczne w Rosji i na Białorusi. Nieustannie robimy wszystko, co w naszej mocy, dla bezpieczeństwa naszych współpracowników, klientów i partnerów, jednocześnie wspierając działania humanitarne. Nadal łączymy siły ze wszystkimi wzywającymi do pokoju - napisał na LinkedIn Glenn Fogel, dyrektor generalny, prezes, Booking Holdings.

- Wstrząsające wydarzenia rozgrywające się na Ukrainie pozostawią w historii czarny ślad za bezsensowną przemoc i bezmyślne lekceważenie życia narodu ukraińskiego. Jestem przerażony tym, co widzę każdego dnia i głęboko martwię się o naszych pracowników, klientów i partnerów na Ukrainie. Bezpieczeństwo naszych kolegów i wspieranie ich przez ten czas było naszym najwyższym priorytetem, a my ściśle współpracujemy z naszymi pracownikami i ich rodzinami na Ukrainie poszukującymi schronienia. Chciałbym pochwalić naszych kolegów na Ukrainie, a także ich rodziny za odwagę - dodał. 

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz