×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Były wiceminister nowym członkiem zarządu Polskiego Holdingu Hotelowego
Zbigniew Gryglas obejmie stanowisko członka zarządy PHH od 1 stycznia 2022 r. Fot. Zbigniew Gryglas Służyć Rzeczypospolitej/Facebook

Były wiceminister nowym członkiem zarządu Polskiego Holdingu Hotelowego

Autor: KG/horecatrends Data: 10 grudnia 2021 12:25

Rada Nadzorcza Polskiego Holdingu Hotelowego powołała Zbigniewa Gryglasa na członka zarządu. Były wiceminister aktywów państwowych będzie odpowiedzialny za zrównoważony rozwój działalności spółki. Stanowisko obejmie od 1 stycznia 2022 r.

W zrównoważonego rozwoju do zadań członka zarządu spółki będzie należała działalność w zakresie ochrony środowiska, w tym propagowanie działań proekologicznych w obszarze branży hotelarskiej i turystycznej - czytamy w komunikacie Polskiego Holdingu Hotelowego

Gryglas będzie odpowiadał za dialog społeczny, w tym m. in. utrzymywanie relacji z organizacjami pracowniczymi. Jak również za relacje lokalne, przede wszystkim utrzymywanie kontaktów z jednostkami samorządu terytorialnego, administracją rządową oraz instytucjami publicznymi w obszarze, w którym grupa PHH prowadzi działalność.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Zbigniew Gryglas jest absolwentem Krajowej Szkoły Administracji Publicznej, ART Olsztyn i Szkoły Głównej Handlowej. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie nadzoru właścicielskiego nad spółkami z udziałem Skarbu Państwa, w tym m. in. nad spółkami sektora turystycznego, zdobyte w Ministerstwie Skarbu Państwa (1996-2006) i Ministerstwie Aktywów Państwowych (2019-2021).

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz