×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Coraz więcej gości w hotelach wypoczynkowych. To efekt pandemii
Jak zaznaczył Henryk Orfinger przewodniczący rady nadzorczej Dr Irena Eris SA, sierpień br. przyniósł bardzo dobre wyniki w hotelach wypoczynkowych/ fot. PTWP

Coraz więcej gości w hotelach wypoczynkowych. To efekt pandemii

Autor: propertynews.pl Data: 13 września 2021 13:16 | Aktualizacja: 13 września 2021 13:59

Przed pandemią obłożenie hoteli wypoczynkowych na poziomie 50-60 proc. było powodem do zadowolenia, a hotele miejskie notowały wyniki na poziomie 90 proc. Dziś obserwuje się odwrotną sytuację. - Obłożenie w naszych hotelach przekroczyło poziom 80 proc. Dla nas to historyczny rekord - mówi Henryk Orfinger, przewodniczący rady nadzorczej Dr Irena Eris SA.

Jak zaznaczył Henryk Orfinger podczas Property Forum 2021, sierpień br. przyniósł bardzo dobre wyniki w hotelach wypoczynkowych.  - Według naszych prognoz, w tym roku możemy przekroczyć wyniki wypracowane w 2019 roku - mówił przewodniczący rady nadzorczej Dr Irena Eris SA.

- Przed pandemią obłożenie hoteli wypoczynkowych na poziomie 50-60 proc. było powodem do zadowolenia. W tym czasie hotele miejskie notowały wyniki na poziomie 90 proc. - wskazał prelegent. 

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Hotele Dr Irena Eris - historyczny rekord

- Obłożenie w naszych hotelach przekroczyło poziom 80 proc. Z punktu widzenia dużych sieci to może mały sukces, ale dla nas to historyczny rekord, który udało się osiągnąć po 25 latach działalności w branży hotelarskiej - wyjaśnił i zaznaczył, że w przypadku obiektów Dr Irena Eris SA obłożenie jest parametrem, który wspomaga biznes, ale nie decyduje o jego tożsamości - tym bardziej, że hotele są drugim filarem działalności firmy.

- Dla nas duże znaczenie ma to, jaki klient przyjedzie, czego oczekuje i ile wyda. W tym kontekście sierpniowe obroty przekraczające 10 mln zł w trzech naszych hotelach są dla nas kluczowymi wyznacznikami kondycji - mówił Orfinger.

W tym czasie firma nikogo nie zwolniła. - Zespół sprawdził się idealnie na każdym etapie wprowadzania restrykcji - zapewnił przewodniczący rady nadzorczej Dr Irena Eris SA..

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz