Crowne Plaza® Warsaw z ofertą spotkań hybrydowychhorecatrends.pl/informacja prasowa - 16 marca 2021 09:36


Crowne Plaza® Warsaw - The HUB rozszerza program Meet With Confidence o rozwiązania technologiczne i narzędzia do wydarzeń hybrydowych z ofertą zaawansowanych systemów audiowizualnych. Tym samym hotel zaprasza do pracy i organizacji spotkań w swoich wnętrzach.

Osoby dokonujące rezerwacji i planiści mogą wybierać spośród dwóch hybrydowych rozwiązań do obsługi wydarzeń - Smart i Expert - aby zagwarantować jak najlepsze doświadczenie dla uczestników – zarówno tych biorących udział w spotkaniu osobiście jak i wirtualnie, w jednej lub wielu różnych lokalizacjach. Szczegółowe informacje o dostępnych przestrzeniach oraz inteligentnych rozwiązaniach na spotkania hybrydowe, można uzyskać w Dziale Sprzedaży hotelu.

Crowne Plaza® Warsaw - The HUB jest pierwszym hotelem tej marki w Polsce. To jeden z największych na świecie brandów hotelowych typu „upscale”, stworzony z myślą o nowoczesnych osobach podróżujących służbowo. Posiada stylowe centrum konferencyjne o ponad 1400 m2 powierzchni, z 30 funkcjonalnymi salami, od kameralnych boardroomów do przestronnej sali balowej z dostępem do światła dziennego i nowoczesnym sprzętem. Zmieniające się środowisko pracy oznacza, że goście szukają inspirujących, elastycznych przestrzeni, w których mogliby przebywać i pracować jednocześnie, wyjątkowo zaprojektowana przestrzeń nowego hotelu, zapewnia właśnie taką możliwość.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl