×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Dobry Hotel z dwoma nowymi obiektami w sieci
Na fot. H15 Palace w Krakowie

Dobry Hotel z dwoma nowymi obiektami w sieci

Autor: pp Data: 23 sierpnia 2021 13:49 | Aktualizacja: 23 sierpnia 2021 15:09

Sieć Dobry Hotel podpisała umowę objęcia w zarządzanie dwóch pięciogwiazdkowych hoteli – H15 Palace w Krakowie i H15 Boutique Hotel w Warszawie. Dzięki temu grupa zarządza obecnie 14 hotelami w całej Polsce.

H15 Palace i H15 Boutique Hotel to dwa z trzech obiektów zarządzanych dotychczas przez grupę kapitałową AB Investment Group. W odpowiedzi na potrzeby rynku i przedstawiające się nowe możliwości, Grupa Kapitałowa podjęła decyzję o zmianie dalszej strategii rozwoju. Z pomocą partnera jakim jest Dobry Hotel, AB Investment Group może skoncentrować swoje zasoby na tworzeniu kolejnych unikatowych nieruchomości hotelarskich w Europie Środkowo-Wschodniej.

Ogromny potencjał polskiego rynku hotelarskiego

- Objęcie zarządzaniem dwóch kolejnych hoteli, to bardzo ważne wydarzenie dla naszej grupy, pozwalające nam z optymizmem patrzeć na rozwój sytuacji całej branży. Ostatnie półtora roku wprowadziło wiele niepewności związanych ze stabilnością nie tylko wśród operatorów hoteli, ale całego sektora HoReCa. Niemniej, ostatnie miesiące pokazały jak ogromny jest potencjał polskiego rynku turystycznego oraz hoteli. Tak dużego zainteresowania pobytami w naszych obiektach już dawno nie notowaliśmy. Bardzo nas to cieszy, bo świadczy to nie tylko o atrakcyjności naszych lokalizacji, ale również o poczuciu bezpieczeństwa, jakie dajemy naszym Gościom. Kolejne tak atrakcyjne lokalizacje, jakimi są dwa wydzierżawione hotele to dla nas możliwość oferowania szerszej oferty pobytowej dla coraz bardziej wymagających Gości. Jestem przekonany, że przed nami kolejne dobre miesiące zarówno pod kątem pobytów wypoczynkowych, jak i biznesowych - mówi Prezes Zarządu i właściciel Grupy Dobry Hotel, Leszek Mięczkowski.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

H15 Palace - krakowska perełka hotelarska

H15 Palace to pięciogwiazdkowy hotel usytuowany w Krakowie na ulicy św. Jana 15. W tym samym miejscu znajdował się wcześniej Pałac rodziny Lubomirskich - jednej z najbogatszych polskich rodzin w okresie nowożytnym. H15 Palace to połączenie piękna architektury Starego Miasta w Krakowie i nowoczesnego designu wewnątrz kilku budynków z różnych okresów, połączonych w jeden obiekt. Hotel oferuje 71 różnorodnych pokoi i apartamentów wyposażonych w meble włoskie, francuskie i polskie.

H15 Boutique Hotel & Residence wyróżnia się na hotelowej mapie Warszawy

Drugi z wydzierżawionych obiektów, H15 Boutique Hotel & Residence, mieści się wewnątrz zabytkowej, XIX-wiecznej kamienicy w samym centrum Warszawy. W 2017 roku H15 Boutique Hotel został wybrany przez Trivago najlepszym pięciogwiazdkowym hotelem w Polsce. Oferuje 47 nowoczesnych apartamentów w najwyższej dostępnej na rynku jakości. Hotel zaprojektowany jest tak, aby poczucie przestrzeni szło w parze z kameralną atmosferą.

Po raz kolejny inicjatorem rozmów, w efekcie których Dobry Hotel został zarządcą dwóch hoteli H15, jest Dariusz Futoma, Managing Partner, Horwath HTL SP. z o.o.

Sieć Dobry Hotel

Wraz z dwoma nowymi obiektami Dobry Hotel zarządza aż 14 obiektami zlokalizowanymi na terenie całej Polski. Obecnie grupę Dobry Hotel tworzą: Hotel Arkon Park w Gdańsku, Hotel Różany Gaj i Longstay Premium Apartments w Gdyni oraz sopockie Villa Sedan i Hotel Aqua Sopot, Hotel Dom Zdrojowy w Jastarni, Hotel Mikołajki w Mikołajkach, Hotel Altus Poznań Old Town w Poznaniu, Hotel Unicus Kraków Old Town i pięciogwiazdkowy Hotel Unicus Palace w Krakowie, Hotel Aquarion w Zakopanem oraz warszawski hotel Moxy Warsaw Praga, oraz H15 Palace w Krakowie i H15 Boutique Hotel & Residence w Warszawie.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz