×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
"Dubaj nad Bałtykiem" coraz bliżej otwarcia. Kiedy ruszy gigant w Pobierowie?
Ostatni hotel Tadeusza Gołębiewskiego. Będzie nadmorskie otwarcie przed wakacjami/fot. Facebook/ Pobierowo Jest OK

"Dubaj nad Bałtykiem" coraz bliżej otwarcia. Kiedy ruszy gigant w Pobierowie?

Autor: MB/ propertynews.pl Data: 21 kwietnia 2023 13:15

Najnowszy obiekt sieci Hotele Gołębiewski, założonej przez zmarłego Tadeusza Gołębiewskiego, wkrótce otworzy swoje podwoje. Gigantyczny hotel w Pobierowie ruszy przed wakacjami 2023 - najpewniej na przełomie czerwca i lipca - informuje portal Propertynews.pl.

  • Rynek i turyści z niecierpliwością czekają na otwarcie kolejnego hotelu z logo Gołębiewski.
  • Przełom czerwca i lipca 2023, czyli początek sezonu wakacyjnego - to termin otwarcia Hotelu Gołębiewski Pobierowo.
  • Jak informuje PropertyNews.pl, na początek "Dubaj nad Bałtykiem" odda do użytku turystów i wczasowiczów maksymalnie 500 pokoi, recepcję i dwie restauracje.

Hotel w Pobierowie. Wnętrza i otoczenie gotowe 

Wiele wskazuje na to, że pierwsza część Hotelu Gołębiewski w Pobierowie otworzy się wraz ze startem sezonu wakacyjnego 2023. Serwis Pobierowo Jest OK na Facebooku pokazał zdjęcia z końca budowy tej inwestycji. 

Hotel Gołębiewski. Wielka otwarcie jeszcze przed wakacjami/ fot. Facebook/ Pobierowo Jest OK

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Jak informuje się portal PropertyNews.pl, pod koniec czerwca lub na początku lipca 2023 r. oddanych do użytku zostanie maksymalnie 500 pokoi, recepcja i dwie restauracje. 

Rynek i turyści z niecierpliwością czekają na otwarcie kolejnego hotelu z logo Gołębiewski/ fot. Facebook/ Pobierowo Jest OK

Przypomnijmy, w chwili, gdy oczekiwania dotyczące otwarcia hotelu Gołębiewski Pobierowo były rozgrzane do czerwoności, a sezon turystyczny 2022 rozkręcał się na dobre - twórca sieci Hoteli Gołębiewski zmarł na zawał. Pozostawił po sobie spuściznę bez wyznaczonej drogi sukcesji, co mocno skomplikowało dalsze kroki formalno-prawne i bieżące prace nad projektem.

Hotel Gołębiewski Pobierowo. Kiedy otwarcie?

Jak ustalił portal PropertyNews.pl, pod koniec czerwca lub na początku lipca 2023 roku oddanych do użytku zostanie maksymalnie 500 pokoi, recepcja i dwie restauracje. 

Same Hotele Gołębiewski nie puszczają pary z ust na temat dokładnej daty otwarcia. Apelują jednak o cierpliwość i śledzenie strony korporacyjnej hoteli. 

 

Informacje na temat otwarcia oraz możliwości rezerwacji zostaną opublikowane na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszego fanpage'a - to informacja, którą przekazuje Hotel Gołębiewski Pobierowo w mediach społecznościowych.

Ostatni hotel Tadeusza Gołębiewskiego. Będzie nadmorskie otwarcie przed wakacjami/. fot. Hotel Gołębiewski Pobierowo/Facebook

Pierwsza część Hotelu Gołębiewski Pobierowo może powoli odliczać tygodnie do startu. Natomiast, pozostałe etapy i strefy hotelu w Pobierowie zostaną oddane do użytku gości prawdopodobnie w sezonie letnim 2024 r. 

Hotel Gołębiewski w Pobierowie: 1200 pokoi i wachlarz rozrywek

Obiekt liczy 13-kondygnacji, w tym 11 pięter nadziemnych i 2 kondygnacje podziemne.

Docelowo znajdzie się w nim 1,2 tys. pokoi, w których nocleg znajdzie ponad 3 tys.  gości. Obiekt został zaprojektowany w taki sposób, by 80 proc. pokoi mogło mieć widok z okna na morze. Jak zapowiadał nieżyjący już twórca hotelu, pokoje są wygodne, a ich wielkość oscyluje wokół 60 mkw.

W hotelu przewidziano wiele różnych sal konferencyjnych, razem tworzących duże centrum kongresowe. W hotelu uruchomione zostaną dwie restauracje i liczne kawiarenki, w tym min. kawiarenka widokowa i sportowa.

Ostatni hotel Tadeusza Gołębiewskiego. Będzie nadmorskie otwarcie przed wakacjami/. fot. Hotel Gołębiewski Pobierowo/Facebook

Dodatkowo, na terenie hotelu Gołębiewski w Pobierowie działać będą:

cztery parkingi;
kompleks SPA;
strefa rozrywki;
boiska do gry w piłkę siatkową, koszykową i do piłki nożnej;
korty tenisowe;
strefy i salon gier dla dzieci;
kręgielnia;
sala bilardowa.

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz