×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Dyrektor hotelu Novotel Katowice Centrum został szefem ibis budget Katowice Centrum
fot. shutterstock

Dyrektor hotelu Novotel Katowice Centrum został szefem ibis budget Katowice Centrum

Autor: www.propertynews.pl Data: 30 kwietnia 2019 13:56 | Aktualizacja: 30 kwietnia 2019 14:01

Grupa hotelowa Orbis już wcześniej wprowadziła połączenie dwóch marek w takich miastach jak Wrocław czy Poznań. W Katowicach pojawiła się nowa odsłona tego rozwiązania. Aleksander Pietyra, dyrektor hotelu Novotel Katowice Centrum objął stanowisko zarządzające także w hotelu ibis budget Katowice Centrum.

Aleksander Pietyra z branżą hotelarską związany jest od ponad 40 lat, z czego przez ponad 20 z nich pracował we Francji, gdzie związał się z Grupą Accor. Do Polski wrócił nadal współpracując z tą marką, otwierał jej hotele w całym kraju, między innymi hotel Ibis w Warszawie czy w Krakowie. Przed przejęciem hotelu Novotel Katowice Centrum był Dyrektorem Novotelu Warszawa Airport przez 4 lata. Teraz przed nim staje kolejne wyzwanie – jednoczesne prowadzenie dwóch hoteli Orbis, które reprezentują dwie oddzielne marki – Novotel i ibis.

Z kolei dotychczasowa dyrektor Małgorzata Hamala, która odpowiadała za ibis budget Katowice Centrum, obejmuje równorzędne stanowisko w kieleckim hotelu ibis Kielce Centrum.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz