Partnerzy portalu
Focus Hotels po raz trzeci pojawi się w Bydgoszczy fot. materiały prasowe

Focus Hotels po raz trzeci pojawi się w Bydgoszczy

Autor: www.horecatrends.pl/ pr Data: 28 stycznia 2019 14:06

Sieć Focus Hotels należąca do Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A., otworzy kolejny hotel w Bydgoszczy. Obiekt powstanie w zrewitalizowanym budynku przy ul. Bernardyńskiej 13 tuż nad rzeką Brdą. 10-kondygnacyjny hotel będzie dysponował m.in restauracją, barem, salą fitness, sauną oraz powierzchnią konferencyjną.

Obiekt oferował będzie pokoje na 10 kondygnacjach, a pod budynkiem znajdzie się parking. Goście będą mieli do dyspozycji restaurację, bar, salę fitness oraz saunę. W hotelu przewidziano także nowoczesną powierzchnię konferencyjną.

Nowy hotel w Bydgoszczy dołączy do dwucyfrowej już rodziny hoteli Focus. Ostatnim obiektem, zrealizowanym przez Sieć Focus Hotels, był hotel w Poznaniu w 2018 roku. W kwietniu ub. roku zaś  otwarto obiekt w standardzie premium w Sopocie. Pozostałe hotele sieci zlokalizowane są w Gdańsku, Szczecinie, Chorzowie, Bydgoszczy, Inowrocławiu i Łodzi. W fazie budowy znajdują są dwa kolejne – w Lublinie i Warszawie, które gości zaczną przyjmować kolejno w 2019 i 2020 roku. Ponadto spółka aktywnie negocjuje umowy związane z nowymi otwarciami.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Właścicielem spółki jest Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A., która notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 2007 r. Założeniem strategicznym jej działalności jest ciągły rozwój poprzez pozyskiwanie nowych podmiotów w ramach procesu akwizycji oraz maksymalne wykorzystanie potencjału każdej z posiadanych już spółek, w Polsce i zagranicą. GK IMMOBILE S.A. skupia się na branżach o najlepszych perspektywach rozwoju oraz najwyższej rentowności. Posiada w portfelu spółki działające w przemyśle, hotelarstwie oraz developingu. Dywersyfikacja podmiotów w portfelu to odpowiedź na obecną sytuację gospodarczą oraz gwarancja stabilności i równowagi ekonomicznej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz