Partnerzy portalu
Golden Tulip Międzyzdroje Residence świętował 10-lecie 10-lecie Golden Tulip Międzyzdroje Residence; fot. PHH

Golden Tulip Międzyzdroje Residence świętował 10-lecie

Autor: Anna Wrona Data: 28 września 2022 12:38

W miniony weekend swoje 10-lecie świętował Golden Tulip Międzyzdroje Residence należący do grupy PHH. Z tej okazji obiekt przygotował wieczór pełen atrakcji, na który przybyło ponad 100 zaprzyjaźnionych gości.

Golden Tulip Międzyzdroje Residence

Wśród osób zaproszonych na uroczystość znaleźli się partnerzy biznesowi, przedstawiciele firm i biur turystycznych współpracujących z obiektem oraz stali goście, którzy od 10 lat regularnie odwiedzają obiekt w Międzyzdrojach.

Przez ponad dekadę funkcjonowania w Golden Tulip Międzyzdroje Residence zrealizowaliśmy setki wydarzeń i przyjęliśmy ponad 500 tys. gości. To zasługa całego naszego zespołu, który nawet w tych najtrudniejszych momentach zapewnił przyjazną atmosferę i doskonałą obsługę. Jestem niezwykle dumna z mojego zespołu i życzę kolejnych sukcesów w następnym dziesięcioleciu

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Ewa Szczepańska, dyrektor Golden Tulip Miedzyzdroje Residence

Szef kuchni Andrii Mazur: autorski pokaz

Uczestnicy imprezy mieli zapewnionych wiele atrakcji m.in. koncert smooth-jazzowego, szczecińskiego duetu -Jackpot, czy trupa Kamila Małeckiego, która rozbawiała publiczność magicznymi sztuczkami i popisami cyrkowymi. Ponadto, szef kuchni, Andrii Mazur, przygotował autorski pokaz i wyczarował przy pomocy suchego lodu i paru prostych składników mrożone desery.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz