Partnerzy portalu
Gołębiewski bez przerwy dostaje telefony w sprawie sprzedaży hoteli Hotel Gołębiewski, wizualizacja, fot. mat. prasowe

Gołębiewski bez przerwy dostaje telefony w sprawie sprzedaży hoteli

Autor: money.pl Data: 11 stycznia 2021 10:32

Hotele stoją zamknięte, a branża popada w coraz głębszy kryzys. Na rynku pojawiły się plotki, że jeden z hotelarskich magnatów – Tadeusz Gołębiewski – dostał propozycję odsprzedaży swoich biznesów. Sprawę bada money.pl.

Jak przyznaje Tadeusz Gołębiewski w rozmowie z money.pl, przedsiębiorca bez przerwy otrzymuje telefony w sprawie swoich hoteli.

–  Przynajmniej raz w tygodniu dostajemy pytanie, co zamierzamy zrobić, czy chcemy sprzedać hotele lub wejść do spółki. Przyzwyczailiśmy się do tego, nie bierzemy tego na serio pod uwagę. To są takie różne dziwactwa. Ale kto wie. Może w przyszłości będziemy naprawdę potrzebować takiego telefonu – mówi serwisowi. 

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Tłumaczy, że wprawdzie nikt ze spółek Skarbu Państwa czy obozu władzy nie kontaktował się z nimi. Można jednak zaobserwować, że Polski Holding Hotelowy ma apetyt na przejmowanie podobnych biznesów.

–  Niektórzy nazywają to próbą ratowania hoteli, które sobie nie radzą. Według mnie jest to tendencja do centralizacji. Jest to niepokojące –  powiedział Tadeusz Gołębiewski w rozmowie z money.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz