Grano Hotels zyskują na bonie turystycznym. 35 proc. rezerwacji z jego wykorzystaniempropertynews.pl - 24 września 2020 09:14


Beneficjenci bonu turystycznego mogą skorzystać z noclegów w obiektach gdańskiej sieci Grano Hotels. Świadczenie jest akceptowane w czterogwiazdkowym Hotelu Grano, trzygwiazdkowym Hotelu Number One oraz w kompleksach apartamentów Grano Apartments Old Town i Grano Apartments Nowa Motława. Do tej pory bonu użyto w przypadku blisko 35 proc. rezerwacji zrealizowanych w sierpniu oraz zaplanowanych na kolejne miesiące - pisze portal propertynews.pl.

- Cieszymy się, że w niełatwym czasie dla globalnej gospodarki na wyjazdy turystyczne będzie stać więcej polskich rodzin. Wiemy, jak ciężko jest odmówić dziecku wczasów – w końcu podróże to nie tylko okazja do aktywnego wypoczynku i zabawy, ale też czynnik, który kształtuje i edukuje. Na szczęście dzięki bonowi znacznie mniej rodzin będzie się musiało borykać z tym problemem. Postanowiliśmy jednak pójść o krok dalej i przygotowaliśmy specjalne oferty, w ramach których pobyt w naszych obiektach dla dzieci jest zupełnie darmowy. Mamy nadzieję, że dzięki temu jeszcze więcej rodzin skorzysta z urlopu nad morzem – mówi Arkadiusz Skobrosz, dyrektor generalny Hotelu Grano.

W obiektach Grano Hotels zanotowano łącznie ponad 360 rezerwacji z wykorzystaniem bonu turystycznego. Część rezerwacji została zrealizowana w sierpniu, inne pobyty odbędą się w kolejnych miesiącach.

Czytaj więcej: propertynews.pl