×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Grupa Accor otwiera hotel premium w Czarnogórze
Goście Swissôtel Resort Kolašin będą mieli możliwość skorzystania m.in. ze strefy spa, przestrzeni biznesowej oraz przechowalni nart/ fot. mat. pras.

Grupa Accor otwiera hotel premium w Czarnogórze

Autor: propertynews.pl Data: 24 września 2021 10:09 | Aktualizacja: 24 września 2021 10:54

Accor poszerza portfolio marek premium w południowo-wschodniej Europie. Grupa podpisała umowę na nowy hotel w Czarnogórze. Do dyspozycji gości oprócz nowoczesnych pokoi, będzie m.in. restauracja i strefa spa.

Swissôtel Resort Kolašin położony na wysokości 1600 m n.p.m. (tuż przy stoku narciarskim) zaoferuje 116 nowoczesnych pokoi. Goście będą mieli możliwość skorzystania z restauracji, baru aperitif, strefy spa, przestrzeni biznesowej oraz przechowalni nart.

Inwestorem i właścicielem hotelu jest firma Ski Resort Kolasin 1600 ltd. Swissôtel Resort Kolašin stanie się częścią popularnego w Czarnogórze ośrodka narciarskiego K16 Resort.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Ponadto powstaje również ośrodek zimowy, który za sprawą dodatkowych stoków narciarskich i kolejek linowych umocni Kolašin na europejskiej mapie sportów zimowych. Ośrodek K16 będzie składał się z 10 obiektów i 28 domków typu chalet. Otwarcie nastąpi w listopadzie 2022 roku.

Swissôtel Resort Kolašin - hotel premium w Czarnogórze

- Południowo-wschodnia Europa kryje w sobie wiele perełek turystycznych i skarbów przyrody, które z dumą możemy odkrywać przed turystami z całego świata. Jesteśmy zachwyceni, że dzięki nowemu partnerstwu możemy wprowadzić naszą markę premium Swissôtel do Czarnogóry. Swissôtel Resort Kolašin zapewni gościom naprawdę doskonałe wrażenia dzięki swojej lokalizacji, luksusowemu wzornictwu i wpasowaniu w spektakularne naturalne otoczenie. Góry zdefiniują doświadczanie hotelu i jego wystroju, umożliwiając gościom korzystanie z jego naturalnej witalności – mówi Dilek Sezer, Development Director, South Eastern Europe Accor.

Swissôtel Hotels & Resorts to sieć ponad 4500 hoteli, kurortów i rezydencji, a także do około 10 000 najlepszych prywatnych domów na świecie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz