Partnerzy portalu
Grupa Accor z nowym hotelem ibis Styles w Bułgarii Grupa Accor podpisała umowę franczyzową z firmą Valdemosa EOOD na hotel ibis Styles w Bułgarii. / fot. materiały prasowe

Grupa Accor z nowym hotelem ibis Styles w Bułgarii

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 21 kwietnia 2021 12:23

Grupa Accor podpisała umowę franczyzową z firmą Valdemosa EOOD na hotel ibis Styles w Bułgarii. Nowy obiekt zlokalizowany w resorcie Złote Piaski przywita pierwszych gości już w maju.

Nowy hotel ibis Styles zaoferuje gościom 90 nowoczesnych i designerskich pokoi, restaurację z tarasem widokowym serwującą przysmaki lokalnej kuchni oraz zewnętrzny basen otoczony zielenią. Obiekt jest zlokalizowany w bliskiej odległości od głównej promenady resortu, w dystansie zaledwie 100 metrów od centrum Złotych Piasków.

 - Południowy Wschód Europy jest dla naszej Grupy bardzo istotnym rynkiem. W ciągu najbliższych lat Accor planuje wiele otwarć w regionie, oferując turystom zupełnie nowe doświadczenia w obszarze guest Experience. Dzięki naszej współpracy z Valdemosa EOOD możemy zaoferować gościom przybywającym nad wybrzeże Morza Czarnego unikalne doświadczenia z pobytu, jakie zapewniają hotele marki ibis Styles -  mówi Catalina ROSU, Development Director Romania, Bulgaria, Republic of Moldova and Czech Republic.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

- Złote Piaski i bułgarskie wybrzeże Morza Czarnego to jeden z najpopularniejszych kierunków turystycznych wybieranych przez podróżnych z Rumunii, Polski, Ukrainy, Niemiec czy Wielkiej Brytanii. Tylko w samym 2019 roku ośrodek odwiedziło ponad 700 tysięcy turystów. Wierzymy, że dzięki naszej współpracy z Accor, pomimo obecnej sytuacji na światowym rynku, jeszcze więcej ludzi będzie miało szansę odkryć piękno i urok nadmorskich plaż i spędzić wymarzone wakacje w ibis Styles Golden Sands Roomer hotel – dodaje Tomash Kraev, Valdemosa EOOD Company.

Otwarcie hotelu jest zaplanowane już na maj 2021 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz