×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Grupa Dobry Hotel podsumowuje 2022 r. "Nowe koncepty gastronomiczne i hotele"
Grupa Dobry Hotel zalicza 2022 rok do udanych./fot. materiały prasowe

Grupa Dobry Hotel podsumowuje 2022 r. "Nowe koncepty gastronomiczne i hotele"

Autor: www.propertynews.pl Data: 27 stycznia 2023 14:30

Dla całego świata ubiegły rok był ściśle związany z dynamicznie rosnącą inflacją, wysokimi cenami energii oraz wojną w Ukrainie. Jednak mimo warunków mało sprzyjających podróżom, Grupa Dobry Hotel może zaliczyć 2022 rok do udanych.

Grupa Dobry Hotel podsumowuje 2022 rok

W sierpniu 2022 r. spółka otworzyła swój kolejny, długo wyczekiwany obiekt – zlokalizowany we Wrocławiu, pięciogwiazdkowy Altus Palace, którego rewitalizacja, a tym samym otwarcie, uległa znacznym opóźnieniom z uwagi na pandemię koronawirusa. Hotel, mieszczący się w zabytkowym budynku dawnego Pałacu Leipzigera, już od ponad pół roku funkcjonuje i przyjmuje gości. Drugim, równie wyjątkowym wydarzeniem w działalności Grupy Dobry Hotel, było podpisanie w lipcu umowy współpracy z Polskim Komitetem Olimpijskim, na mocy której spółka została partnerem zarówno PKOI, jak i Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej.

Na rok 2022 przypadły również 110 urodziny krakowskiego H15 Hotelu Francuski, który grupa Dobry Hotel objęła w zarządzanie w pierwszym kwartale ubiegłego roku. Z tej okazji w obiekcie odbył się Dzień Otwarty, podczas którego goście przenieśli się w prawdziwy francuski klimat Belle Epoque.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

- Ubiegły rok był dla naszej Grupy wyjątkowym okresem wielu ekscytujących wydarzeń, które odbywały się w murach naszych obiektów. Mowa tutaj nie tylko o tych dużych i głośnych uroczystościach, ale także o mniejszych eventach, które mieliśmy przyjemność organizować, takich jak na przykład wernisaże, pokazy mody czy sesje zdjęciowe wielu znanych marek – mówi Daniel Łukaszewicz, Dyrektor Zarządzający Grupy Dobry Hotel.

W ubiegłym roku Grupa Dobry Hotel otworzyła także dwa nowe koncepty gastronomiczne – Restaurację Artesse w krakowskim hotelu H15 Luxury Palace, specjalizującą się w daniach bazujących na rekonstrukcjach kulinarnych oraz nową odsłonę restauracji Trattoria Sano w Trójmieście, która serwuje kuchnię włoską w wersji bezglutenowej, wegańskiej i wegetariańskiej i rozszerzyła swój profil o dania obiadowe, desery i lokalny sklepik.

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz