×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Grupac Accor ma nowego Senior Vice-President Development, Europe & North Africa
Accor awansuje Philippe'a Bijaoui na stanowisko Senior Vice-President Development, Europe & North Africa. / fot. materiały prasowe

Grupac Accor ma nowego Senior Vice-President Development, Europe & North Africa

Autor: Jakub Szymanek Data: 10 lutego 2023 11:35

Accor mianuje Philippe'a Bijaoui na stanowisko Senior Vice-President Development, Europe & North Africa. Dzięki temu grupa hotelowa chce wzmocnić rozwój portfolio uznanych marek Economy, Midscale i Premium w całym regionie.

Accor awansuje Philippe'a Bijaoui na stanowisko Senior Vice-President Development, Europe & North Africa

Mianowany na stanowisko Senior Vice-President Development, Europe & North Africa Philippe Bijaoui dzięki blisko 30 lat międzynarodowego doświadczenia w branży hotelarskiej wesprze ambicje Accor, aby pozostać najszybciej rozwijającą się grupą hotelową we wszystkich segmentach w Europie i Afryce Północnej oraz kontynuować ekspansję portfolio marek w regionie.

Philippe, który rozpoczął pracę od stycznia 2023 roku w Paryżu, będzie członkiem nowo utworzonego Europe North Africa Executive Committee, a także Global Development and D&TS Committee. W ramach pełnionego stanowiska w zakres jego obowiązków wejdzie określenie strategii rozwoju grupy w regionie we współpracy z Global Chief Development Officer, kierowanie strategicznymi projektami rozwoju hoteli oraz budowanie silnych relacji z obecnymi i potencjalnymi partnerami Accor.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Bijaoui zajmował wcześniej wiele stanowisk kierowniczych związanych z rozwojem w międzynarodowych grupach hotelowych, w tym pełnił rolę Head of Development Europe w IHG, Chief Development Officer EMEA w Wyndham Hotel Group, a ostatnio pracował w Christie & Co.

W 2020 roku uzyskał kwalifikacje Royal Institute of Chartered Surveyor (RICS) (Wielka Brytania), które potwierdzają jego kompetencje zawodowe w zakresie uznanych standardów na rynkach nieruchomości, budownictwa i infrastruktury.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz