×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Hampton by Hilton Łódź City Center otworzy się we wrześniu
Otwarcie Hampton by Hilton Łódź City Center jest przewidziane na wrzesień 2022 r. Fot. Shutterstock

Hampton by Hilton Łódź City Center otworzy się we wrześniu

Autor: Oprac. KG Data: 23 sierpnia 2022 08:50 | Aktualizacja: 23 sierpnia 2022 08:53

Hotel Hampton by Hilton Łódź City Center zajmujący 7 pięter w 10-piętrowym budynku kompleksu Hi Piotrkowska szykuje się do otwarcia. Pierwszy gości ma przyjąć we wrześniu.

Wnętrze jest już właściwie w pełni gotowe do przyjęcia szukających w Łodzi noclegów, choć trwają jeszcze ostatnie prace wykończeniowe, m.in. w hotelowym lobby - informuje Urząd Miasta w Łodzi.

Trzygwiazdkowy Hampton by Hilton Łódź będzie miał 149 pokoi. Ich atutem, poza standardem właściwym dla sieci Hampton by Hilton, mają być powiększone łóżka o długości 2,1 m. Obiekt będzie dysponował trzema salami konferencyjnymi, które można łączyć, salą fitness dla gości, restauracją z barem oraz strefą relaksu. 

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Hampton by Hilton Łódź City Center.

Jak przypomina UMŁ, otwarcie hotelu jest mocno spóźnione, bo według pierwotnych zapowiedzi właściciela kompleksu Hi Piotrkowska miało ono nastąpić już 12 lat temu. Realizacja inwestycji napotykała jednak liczne problemy, w tym przedłużające się spory sądowe z miastem. Potem przeciągała się kilkakrotnie wstrzymywana budowa.

Obiekt miał zacząć działać w 2020 r., lecz zamiary te pokrzyżowała pandemia, która odcisnęła mocne piętno na branży hotelarskiej. Doszło też do zmiany operatora. Obecnie hotel zarządzany jest przez firmę Apex Alliance Hotel Management.

 

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz