×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Hampton By Hilton otworzy hotel na krakowskim lotnisku Balice
Hotel Hampton by Hilton Kraków Airport zostanie otwarty dla podróżnych 30 marca / fot. materiały prasowe

Hampton By Hilton otworzy hotel na krakowskim lotnisku Balice

Autor: oprac. JS Data: 24 lutego 2022 13:15

Hotel Hampton by Hilton Kraków Airport zostanie otwarty dla podróżnych 30 marca. Wartość inwestycji szacowana jest na 14 mln euro.

Nowopowstały hotel znajduje się w odległości 500 metrów od terminalu lotniska, z którego dojazd do ścisłego centrum Krakowa zajmuje podróżnym około 30 minut. Hampton by Hilton to jeden z trzech obiektów hotelowych położonych najbliżej portu lotniczego.

Hampton by Hilton stawia na innowacyjne rozwiązania

Budynek skonstruowano w oparciu o najnowsze technologie. Innowacyjnym rozwiązaniem zastosowanym w hotelu jest proekologiczne, oszczędne wykorzystanie wody, która jest oczyszczana i optymalnie wykorzystywana w ponownym obiegu. Dodatkowo, drzwi pokojów hotelowych otwierane są za pomocą mobilnej aplikacji. Na terenie całego obiektu goście będę mogli także korzystać z szybkiego i nieograniczonego dostępu do internetu.  

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Budowa hotelu o powierzchni 7800 m2 rozpoczęła się jesienią 2019 roku i została ukończona w trzecim kwartale 2021 roku. Inwestorem obiektu jest przedsiębiorstwo I Asset Management. Litewską spółkę wyróżnia działanie w duchu zrównoważonego rozwoju oraz wieloletnie doświadczenie, poparte kilkunastoma realizacjami w Polsce, Rumunii, Estonii, na Litwie i Łotwie. Operatorem inwestycji jest Apex Alliance Hotel Management, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie obiektem i personelem.

- Otworzyliśmy już systemy rezerwacyjne. Jakość obsługi w połączeniu z korzystną ceną zakwaterowania sprawia, że nasz obiekt cieszy się sporym zainteresowaniem podróżnych. Jest to dla nas dowód zaufania do marki i jej międzynarodowych standardów – mówi Michał Całka, dyrektor hotelu.

Do dyspozycji gości przygotowano restaurację, centrum fitness oraz sale konferencyjne. 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz