×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Hel: Cassubia należąca do PHH jest już po całkowitej modernizacji
Obiekt Cassubia na Helu, wchodzący w skład Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego, doczekał się w pełni zakończenia prac remontowych. Fot. Materiały prasowe

Hel: Cassubia należąca do PHH jest już po całkowitej modernizacji

Autor: KG/horecatrends Data: 29 lipca 2022 11:30

Obiekt Cassubia na Helu, wchodzący w skład Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego, doczekał się w pełni zakończenia prac remontowych. Wyremontowano 54 pokoje, a teraz obiekt ma nową elewację oraz parking dla gości.

Jak informuje Michał Szopa, kierownik obiektu Cassubia, nowa elewacja budynku oraz wyremontowany parking to już ostatnie etapy całościowej modernizacji naszego helskiego obiektu.

- W zeszłym roku oddaliśmy do dyspozycji gości 54 w pełni zmodernizowane pokoje. Teraz to już zupełnie inna, nowoczesna Cassubia, która wzmacnia swoją pozycję wśród obiektów turystycznych zlokalizowanych na Półwyspie Helskim - podkreśla Michał Szopa. 

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Oprócz nowoczesnych pokoi - charakteryzujących się stonowaną kolorystką, komfortowym minimalizmem oraz lokalnymi dekoracjami, obiekt Cassubia może pochwalić się nową elewacją doskonale wpisującą się w otoczenie nadmorskiego klimatu. Dodatkowo wyremontowany i oddany do użytku został parking na 35 miejsc parkingowych - podaje Polski Holding Hotelowy. 

Cassubia na Helu.jpg

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz