Hilton otworzy dwa nowe hotele w Polscepropertynews.pl - 05 marca 2021 12:17


Hilton ogłosił dziś plany otwarcia kolejnych dwóch hoteli spod marki Hampton by Hilton w Polsce w następstwie podpisania nowych umów franchisingowych. Hampton by Hilton Białystok będzie wybudowany przez firmę Rogowski Development i zarządzany przez VHM Hotel Management. Z kolei Hampton by Hilton Tarnowo Podgórne zostanie otwarty pod koniec 2023 roku. Właścicielem hotelu jest Grupa Konkret, a będzie on zarządzany przez City Park Hotel Management.

Hampton by Hilton Białystok będzie nowo wybudowaną sześciopiętrową nieruchomością mieszczącą takie udogodnienia jak Hampton Hub, klub fitness, elastyczne miejsca spotkań czy parking. Hotel będzie zlokalizowany pod adresem ul. Lipowa 41, 15-424 Bialystok, czyli w niedalekiej odległości od kampusu Uniwersytetu w Białymstoku, Opery i Filharmonii Podlaskiej oraz sławnego Białostockiego Teatru Lalek.

Tarnowo Podgórne to malownicza wioska położona w zachodnio-centralnej części Polski, w pobliżu Poznania. Poznań, z kolei, jest miejscem aktywnej działalności biznesowej, m.in. takich firm jak Lidl czy Coca-Cola zlokalizowanych w jego pobliżu.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

- Hampton by Hilton Tarnowo Podgórne to nasz pierwszy projekt realizowany we współpracy z Hiltonem - powiedział Wiesław Jan Prusiecki, założyciel i właściciel Grupy Konkret. - Mocno zaznaczyliśmy już swoją obecność w branży hospitality dzięki posiadanym przez nas czterem hotelom oraz planom na kolejnych kilka projektów w tym obszarze. Będziemy z niecierpliwością oczekiwać naszych pierwszych gości hotelowych pod koniec 2023 roku.

Czytaj więcej: propertynews.pl