×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Hiszpania zaostrza restrykcje w związku z piątą falą pandemii
Władze wspólnot autonomicznych Katalonii i Kantabrii ogłosiły we wtorek zakaz funkcjonowania placówek nocnej rozrywki. / fot. unsplash

Hiszpania zaostrza restrykcje w związku z piątą falą pandemii

Autor: PAP Data: 07 lipca 2021 12:30

Władze wspólnot autonomicznych Katalonii i Kantabrii ogłosiły we wtorek zakaz funkcjonowania placówek nocnej rozrywki. Obostrzenia w związku z nadejściem w Hiszpanii piątej fali pandemii Covid-19 wprowadziła też Nawarra i Baleary.

Całkowity zakaz działalności nocnych lokali, w tym dyskotek, w Kantabrii na północy kraju będzie obowiązywał od piątku przez kolejne dwa tygodnie.

Obostrzenia w działalności placówek rozrywkowych nocą ogłosiły też władze Katalonii. Wyjaśniły, że jedynym dopuszczalnym wyjątkiem w organizacji nocnych zabaw są dyskoteki na świeżym powietrzu. Nie mogą one jednak trwać dłużej niż do godz. 3:00.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Restrykcje dotyczące zakazu nocnej rozrywki obowiązują też od poniedziałku w regionie Nawarry, na północy Hiszpanii, a także na Balearach, gdzie ograniczenia w przemieszczaniu się i korzystaniu z placówek gastronomii i rozrywki wprowadzono po pojawieniu się kilku ognisk infekcji w czterech rejonach tego archipelagu. 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz