Partnerzy portalu
Hotel Campanile Kraków świętuje dwudzieste urodziny

Hotel Campanile Kraków świętuje dwudzieste urodziny

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 22 lipca 2021 15:32

W lipcu hotel Campanile Kraków, należący do Louvre Hotels Group, obchodził jubileusz dwudziestolecia. Z okazji jubileuszu załoga hotelowa przygotowała atrakcje dla mieszkańców miasta oraz turystów.

Campanile narodziło się we Francji w 1976 roku. Na początku był to biznes rodzinny – koncept podmiejskich hoteli-restauracji, w których podróżni mogli cieszyć się prawdziwie domową atmosferą. Szczera i serdeczna gościnność wciąż stanowi fundament marki, obecnej dziś w 13 krajach na świecie i znajdującej się w przededniu globalnej ekspansji, której celem jest wzmocnienie obecności w Europie i Chinach oraz wejście na rynki Afryki, Bliskiego Wschodu, Indii, Azji Południowo-Wschodniej i Australii. Historyczne hotele Campanile przechodzą odważne metamorfozy, a nowo powstające obiekty dzielnie kroczą w awangardzie najnowszych trendów.

Campanile w Polsce

Nad Wisłę marka Campanile zawitała w 1999 roku. Jej pierwszy obiekt w Polsce powstał w Katowicach. Już dwa lata później gości powitał świętujący w tym roku dwudzieste urodziny Campanile Kraków. Trzygwiazdkowy hotel dzieli tylko kilka kroków od Rynku Głównego i innych wielkich atrakcji Krakowa. Na gości czeka tu 106 przestronnych pokoi, lobby bar oraz restauracja. Przez ostatnie 20 lat Campanile Kraków trwale wpisał się w pejzaż Starego Miasta, stając się domem w podróży dla niezliczonych gości z Polski i ze świata, przybywających pod Wawel w celach turystycznych i biznesowych.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Z okazji jubileuszu załoga hotelowa przygotowała atrakcje dla mieszkańców miasta oraz turystów.

Spacerujący po Plantach i ulicą św. Tomasza przechodnie z daleka mogli zobaczyć przystrojone firmowymi balonami urodzinowe stoisko Campanile, w którym czekała na nich darmowa lemoniada ze świeżych owoców (prawdziwe wybawienie w upały!), a także kawa i słodkości w atrakcyjnych cenach oraz vouchery z 15% zniżką do wykorzystania w hotelowej restauracji. Gości meldujących się w hotelu załoga częstowała soczystymi zielonymi jabłkami.

– Dwudzieste urodziny naszego hotelu stały się dla nas kolejną okazją, by wyjść na spotkanie miastu i zaakcentować, że Campanile Kraków niezmiennie pozostaje częścią lokalnej społeczności, która buduje przyjazny klimat turystycznej części Krakowa. Cieszymy się, że nasze małe święto spotkało się z tak ciepłym przyjęciem mieszkańców i turystów – mówi Tomasz Krekora, dyrektor generalny hotelu Campanile Kraków.

Jubileusz Campanile Kraków to nie ostatnia w tym roku okazja do świętowania dla polskiej części rodziny Campanile. Na jesień obchody dwudziestych urodzin zapowiedział już hotel Campanile Szczecin.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz