×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Hotel Gołębiewski Pobierowo otworzy się przed wakacjami 2023
Początek sezonu wakacyjnego 2023 - przełom czerwca i lipca - ma być terminem otwarcia Hotelu Gołębiewski Pobierowo. Fot. Pobierowo jest

Hotel Gołębiewski Pobierowo otworzy się przed wakacjami 2023

Autor: PTWP - PropertyNews.pl Data: 26 kwietnia 2023 09:19

Gigantyczny Hotel Gołębiewski Pobierowo ma ruszyć jeszcze przed wakacjami 2023 - podaje portal Propertynews.pl. Orientacyjny termin to przełom czerwca i lipca.

Otwarcie Hotelu Gołębiewski w Pobierowie opóźniały problemy formalno-prawne. Jak ustalił portal Propertynews.pl, kilka tygodni temu konsorcjum banków uruchomiło finansowanie inwestycji. Teraz praca na budowie Gołębiewskiego w Pobierowie wre. Pierwsza część Hotelu Gołębiewski Pobierowo może powoli odliczać tygodnie do startu.

Przełom czerwca i lipca, czyli początek sezonu wakacyjnego 2023 to termin otwarcia Hotelu Gołębiewski Pobierowo. Jak dowiedział się PropertyNews.pl, na początek "Dubaj nad Bałtykiem" odda do użytku turystów i wczasowiczów maksymalnie 500 pokoi.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Przez pierwsze miesiące bieżącego roku w mediach społecznościowych i na forach branżowych toczono liczne dyskusje dotyczące prawdopodobnego terminu otwarcia, a w obiekcie wciąż toczyły się prace. Na przełomie marca i kwietnia widać już było uporządkowane strefy zewnętrzne i elewacje, które czekają na finalne wykończenie. Aktualnie na terenie hotelu pracuje około 200 osób.

Czytaj więcej Ostatni hotel Tadeusza Gołębiewskiego. Będzie nadmorskie otwarcie przed wakacjami

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz