Partnerzy portalu
Hotel Gołębiewski w Pobierowie prawie gotowy Gigantyczny Hotel Gołębiewski w Pobierowie jest już prawie gotowy; fot. mat. pras.

Hotel Gołębiewski w Pobierowie prawie gotowy

Autor: Bankier Data: 21 października 2021 09:34

Budowa największego hotelu w Polsce dobiega końca. Gigantyczny Hotel Gołębiewski w Pobierowie pierwszych gości przyjmie w czerwcu 2022 r. - informuje bankier.pl.

Hotel Gołębiewski w Pobierowie ma być gotowy w pierwszej połowie 2022 r., tak by pierwsi goście mogli pojawić się w czerwcu wraz z początkiem przyszłorocznego sezonu.

Hotel Gołębiewski w Pobierowie

W hotelu znajdzie się ok. 1,4 tys. pokoi, w których jednocześnie będzie mogło przebywać ok. 3 tys. osób. To trzykrotnie więcej niż całkowita liczba mieszkańców nadmorskiego Pobierowa i niemal tyle, ile osób zamieszkuje całą gminę Rewal.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Należący do firmy Tadeusza Gołębiewskiego hotel będzie największym tego typu obiektem w Polsce. Wszystkie pokoje będą miały łącznie 60 tys. mkw. powierzchni. Oprócz dwóch basenów – z wodą słoną i słodką, krytej pływalni, jacuzzi, sal kinowych, dyskoteki, kortów tenisowych, boisk, a nawet ścianki wspinaczkowej, w obiekcie znajdzie się centrum kongresowe mogące pomieścić 4 tys. osób – podobne do działającego choćby w Karpaczu. W przyszłości okolice hotelu mają wzbogacić się także o molo i marinę.

Więcej na bankier.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz