Partnerzy portalu
Hotel Gołębiewski w Pobierowie. W te wakacje dostępne będą 4 z 11 pięter Hotel Gołębiewski w Pobierowie wzbudza zainteresowanie turystów i branży hotelarskiej. Fot. Materiały prasowe

Hotel Gołębiewski w Pobierowie. W te wakacje dostępne będą 4 z 11 pięter

Autor: KG, Onet Data: 06 czerwca 2022 10:45

Już w nadchodzącym sezonie wakacyjnym turyści będą mogli gościć na czterech z jedenastu pięter hotelu Gołębiewski w Pobierowie. Będzie można rezerwować noclegi w 300 pokojach, co stanowi 1/4 możliwości obiektu - podaje onet.pl.

  • Hotel Gołębiewski w Pobierowie to 11 nadziemnych pięter i 2 pod ziemią
  • W pierwszym etapie zostanie otwartych 300 pokoi, a w sumie hotel Gołębiewski w Pobierowie będzie ich oferował 1200 
  • Obecnie trwa rekrutacja pracowników nowego hotelu w Pobierowie

Onet.pl, który sprawdził, jak inwestycja prezentuje się wewnątrz podaje, że gastronomicznym sercem hotelu będzie Restauracja Czerwona, znajdująca się na pierwszym piętrze. O tym, jak ma wyglądać ta część hotelu decyduje dyrektor gastronomii Barbara Kordek, doświadczona w strukturach hoteli Tadeusza Gołębiewskiego.

W hotelu Gołębiewski w Pobierowie nie może zabraknąć parku wodnego. W Pobierowie będą się składać na niego sauny, groty solne, tężnie, zjeżdżalnie, sztuczna fala, dzika rzeka oraz baseny zewnętrzne i wewnętrzne, pływackie i dla dzieci. Wg Onetu baseny pływacki oraz dziecięcy mają zostać oddane turystom jeszcze w nadchodzące wakacje. 

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

80 proc. pokojów w hotelu Gołębiewski w Pobierowie ma mieć widok na morze - bezpośredni lub z balkonu. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz