Hotel Grano - nowa inwestycja firmy Dekpolwww.horecatrends.pl/pr - 22 listopada 2018 12:53


Najnowsza inwestycja Dekpol S.A., jednego z deweloperów w Polsce Północnej, ma szansę przynieść inwestorom nawet 12-procentową stopę zwrotu. Powstający na Wyspie Spichrzów Hotel Grano, będzie funkcjonował w zapewniającym duże korzyści systemie condo. Ze względu na atrakcyjną lokalizację Hotelu Grano, nabywcy lokali mogą liczyć również na podwójny zysk – ten, uzyskany z wynajmu oraz ze wzrostu wartości nieruchomości w czasie.

Wyspa Spichrzów to jedna z najbardziej reprezentatywnych części Trójmiasta. Odrestaurowana, zabytkowa dzielnica miasta tętni dziś życiem przez cały rok i zachwyca podróżnych z różnych stron świata. Na gości Hotelu Grano będzie czekać 136 pokoi o powierzchni od 21 do 47 m2. Każdy z nich będzie cechował wysoki standard wykończenia, który sprosta nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Hotel wzbogacony będzie również o kompleksową infrastrukturę obejmującą nowoczesną salę konferencyjną, restaurację serwującą wyśmienitą kuchnię oraz prestiżową strefę SPA i Wellness z basenem i saunami. Obiekt będzie również wyposażony w szereg udogodnień technologicznych, m.in. inteligentne multimedia. 

Deweloper oferuje nabywcom bezpieczny i sprawdzony model biznesowy, który gwarantuje minimalną stopę zwrotu w wysokości 5% w skali roku przez 15 lat. W efekcie, po upływie tego okresu, do klienta wróci minimum 75% zainwestowanego kapitału. Zakupione pokoje, będą przekazywane pod zarządzanie wykwalifikowanemu operatorowi hotelowemu, który zadba o odpowiedni poziom obłożenia w obiekcie. Dzięki kompleksowej usłudze, właściciel pokoju nie musi angażować się w działalność hotelu i wynajem posiadanego pokoju. Zakup lokalu w Hotelu Grano wiąże się także z szeregiem dodatkowych korzyści. Nabywcy mają prawo do korzystania z pokoi hotelowych w celach prywatnych przez 14 dni w roku, w ramach tzw. „pobytów właścicielskich”. Zakładana stopa zwrotu może wynieść 8,5%* w skali roku, ale porównując do innych inwestycji condo zrealizowanych przez Dekpol, właściciele lokali mogą osiągnąć jeszcze wyższy zysk.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

W ramach kompleksu powstaje także Grano Residence – luksusowy apartamentowiec, w którym możliwy jest zakup lokalu do celów prywatnych lub na wynajem. Również w tym przypadku Dekpol S.A. opracował wygodny system rozliczeń i podziału zysku, którego zaletą jest brak bieżącego zaangażowania inwestora w wynajem. Oddanie inwestycji do użytkowania planowane jest na drugi kwartał 2020 r. Obiekt cieszy się dużą popularnością – sprzedano już blisko 70% oferowanych pokoi.