Partnerzy portalu
Hotel Hetman w Rzeszowie modernizuje się. Jak będą wyglądały pokoje pod szyldem Best Western Plus? Hotel Hetman w Rzeszowie będzie funkcjonować pod szyldem marki Best Western Plus. Fot. PHH

Hotel Hetman w Rzeszowie modernizuje się. Jak będą wyglądały pokoje pod szyldem Best Western Plus?

Autor: KG/horecatrends Data: 18 listopada 2022 12:50

Rzeszowski hotel Hetman przechodzi modernizację i będzie funkcjonować pod szyldem marki Best Western Plus. Całkowitej renowacji zostanie poddanych łącznie 60 pokoi. Jak będą wyglądać?

Za przygotowanie koncepcji i wykonanie projektu odpowiedzialna jest pracownia FBT. Pracownia ma już na swoim koncie realizację dwóch innych hoteli należących do Polskiego Holdingu Hotelowego - Holiday Inn Express Rzeszów Airport oraz modernizację Courtyard by Marriott Warsaw Airport - informuje Grupa PHH.

Jak podkreśla pracownia FBT, pokój wzorcowy został zaprojektowany na bazie beży, szarości i wyrazistej czerwieni.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

''Całość kompozycji spajają stylowe metalowe detale poszczególnych elementów wyposażenia. Inspiracja naturą, wyeksponowana w drewnianych elementach i elegancka neutralna szarość zawarta w miękkich tkaninach, są idealnym tłem dla energetycznej czerwieni inspirowanej żywą energią logotypu marki Best Western Plus'' - czytamy w komunikacie prasowym.

Hotel będzie dysponował 60 pokojami w tym pokojem dla osób z niepełnosprawnościami oraz trzema pokojami typu studio, z wydzieloną przestronną strefą dzienną i sypialnią.

Pokoje typu studio będą posiadać również rozkładane sofy, dzięki którym goście uzyskają nie tylko przestrzeń wypoczynkową, ale również dodatkowe miejsca noclegowe. Nowoczesne i funkcjonalne łazienki będą się doskonale komponować z pokojami.

Łazienka w Best Western Plus w Rzeszowie.

Hotel Hetman, który będzie funkcjonował pod marką Best Western Plus, znajduje się w spokojnej okolicy, ale jednocześnie w niedalekiej odległości od centrum Rzeszowa. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz