Partnerzy portalu
Hotel Kyriad Stargard na 60 pokoi otworzy się w listopadzie Restauracja Farina w hotelu Kyriad Stargard. Fot. Materiały prasowe

Hotel Kyriad Stargard na 60 pokoi otworzy się w listopadzie

Autor: KG/horecatrends Data: 14 października 2022 12:55

Nowy hotel Kyriad Stargard powita pierwszych gości w listopadzie. Polskie portfolio Louvre Hotels Group wzbogaci się tym samym o nową destynację w północno-zachodniej Polsce. Obiekt będzie działał pod szyldem marki Kyriad w ramach umowy franczyzowej z inwestorem Magdaleną Szejny.

Kyriad to marka miejskich hoteli klasy średniej, w których każdy globtroter – zarówno biznesowy nomada szukający bezpiecznej przystani, jak i żądny przygód łowca atrakcji turystycznych - znajdą wszystkie niezbędne składniki radości podróżowania. Nie inaczej mają się sprawy w nowym hotelu Kyriad Stargard. Obiekt zlokalizowano w samym centrum miasta, w sąsiedztwie zabytków stargardzkiego gotyku i malowniczych parków zieleniących się nad brzegami rzeki Iny - czytamy w komunikacie prasowym. 

Lokalizacja obok zabytkowego spichlerza

Kyriad Stargard zaoferuje 60 klimatyzowanych pokoi z Wi-Fi, stanowiskiem roboczym, wygodnym łóżkiem i łazienką. Hotel znajduje się przy ulicy Spichrzowej 2, tuż obok zabytkowego spichlerza z XVII stulecia, który wkrótce zostanie poddany rewitalizacji, oraz średniowiecznej Bramy Młyńskiej - najbardziej charakterystycznej budowli w mieście, która niegdyś służyła za punkt kontrolny dla przepływających pod nią Kanałem Młyńskim barek wyładowanych towarami, między innymi mąką z pobliskiego młyna.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Farina znaczy mąka 

 

To zainspirowało twórców hotelowej restauracji Farina - po łacinie ''farina'' znaczy „mąka” - do stworzenia menu ''pełnego polskiej klasyki ze szczyptą nowoczesności, w którym nie mogło zabraknąć wypiekanych na miejscu chlebów i słonych przekąsek''. Restauracja znajduje się na parterze, a ponad nią na gości czeka bar z wyborem napojów, kawą i letnim tarasem z widokiem na miasto.

Kyriad Stargard oferuje dwie sale konferencyjne: Spichrzową i Młyńską. Przy hotelu znajduje się jedyna w Stargardzie stacja ładowania pojazdów elektrycznych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz