Partnerzy portalu
Hotel Moxy Warsaw Praga w raporcie Marriott Hotel Moxy Warsaw Praga w raporcie Marriott

Hotel Moxy Warsaw Praga w raporcie Marriott

Autor: horecatrends.pl Data: 26 lipca 2021 11:18

Hotel Moxy Warsaw Praga, zarządzany przez Dobry Hotel, został doceniony przez gości w rankingu satysfakcji lifestylowej marki Moxy należącej do sieci Marriott

Marriott raport

Sieć Marriott opublikowała w wewnętrznym raporcie wyniki uzyskane w obiektach Moxy za okres czterech pierwszych miesięcy tego roku. Moxy Warsaw Praga, jeden z trzech obiektów tej marki w Polsce, zdobył uznanie gości w następujących kategoriach:

·       1. miejsce w kategorii CZYSTOŚĆ NA 51 hoteli Moxy w Europie

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

·       1. miejsce w kategorii ROOM READY NOTIFICATION na 51 hoteli Moxy w Europie.

·       2. miejsce w kategorii OBSŁUGA na 51 hoteli Moxy w Europie.

·       2. miejsce w kategorii OFERTA GASTRONOMICZNA na 51 hoteli Moxy w Europie.

·       2. miejsce w kategorii MOBILE KEY DELIVERED na 51 hoteli Moxy w Europie.

·       3. miejsce w kategorii GODNY POLECENIA na 51 hoteli Moxy w Europie.

·       3. miejsce w kategorii UTRZYMANIE, JAKOŚĆ, KONSERWACJA na 51 hoteli Moxy w Europie.

Zlokalizowany w warszawskim Centrum Praskim Koneser Moxy Warsaw Praga zarządzany jest przez polską sieć Dobry Hotel. Dobry Hotel zarządza obecnie 12 hotelami na terenie całego kraju, w tym w Trójmieście, Poznaniu, Krakowie, Mikołajkach, Jastarni i w Zakopanem.

Hotele marki Moxy

Londyn, Paryż, Berlin, Kopenhaga, Amsterdam, Lizbona, a także Warszawa i wiele innych – we wszystkich tych miastach podróżujący mogą zatrzymać się w hotelach marki Moxy, należącej do międzynarodowej sieci hotelowej Marriott. Hotele Moxy to miejsca, w których stawia się na luz i komfort gości. Od nieszablonowego wystroju, przez kameralną atmosferę po klimatyczne przestrzenie, które sprzyjają integracji i rozrywce – to wszystko goście znajdą w  obiektach tej marki w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Dodatkowo marka Moxy oferuje przystąpienie do programu lojalnościowego Marriott Bonvoy, przynoszącym podróżującym wyjątkowe przywileje za punkty uzyskane z pobytów  w hotelach  sieci Marriott na całym świecie. Dla zapewnienia  najwyższego poziomu usług i zagwarantowania pełnej  satysfakcji z jakości  serwisu, goście proszeni są o wypełnienie ankiety, w której mogą ocenić wszelkie aspekty swojego pobytu, także poziom usług mobilnych,  takich jak mobilne powiadomienie o gotowości pokoju (Room Ready Notification) czy dostarczenie mobilnego klucza (Mobile Key Delivered). Oceniane są również tradycyjne elementy jak czystość, jakość i sprawność obsługi oraz oferta gastronomiczna.

 

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz