×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Hotel należący do PHH jednym z najlepszych hoteli na świecie
Warszawski Courtyard jednym z najlepszych hoteli na świecie/fot. materiały prasowe

Hotel należący do PHH jednym z najlepszych hoteli na świecie

Autor: horecatrends.pl Opublikowano: 05 czerwca 2023 14:02

Należący do Polskiego Holdingu Hotelowego, Courtyard by Marriott Warsaw Airport Hotel został wyróżniony przez sieć Marriott International. 

Diamond Circle Award to najwyższe wyróżnienie sieci Marriott, które może otrzymać hotel spośród wszystkich kategorii Marriott Select Brands Awards. Przyznawane jest przede wszystkim na podstawie opinii gości (wskaźnik polecenia hotelu ITR – Intent To Recommend), dobrych wyników jakościowych oraz zgodności standardów z wymogami marki.

 – Ta nagroda to przede wszystkim wielkie wyróżnienie dla całego zespołu warszawskiego hotelu Courtyard, a także docenienie wysiłku i zaangażowania wszystkich naszych pracowników. Jesteśmy dumni, że goście tak wysoko ocenili naszą pracę, dzięki czemu znaleźliśmy się w elitarnym gronie 20-stu najlepszych hoteli marki Courtyard na świecie. Nasz hotel jest jednocześnie jedynym hotelem w Polsce i jednym z dwóch w Europie, który otrzymał tę nagrodę – podkreśla Sylwia Korzeniewska, dyrektor generalna Courtyard by Marriott Warsaw Airport Hotel.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Czterogwiazdkowy Hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport usytuowany jest naprzeciwko terminalu na Lotnisku Chopina w Warszawie i jest pierwszym hotelem tej marki w Polsce. Obiekt posiada 241 pokoi i 13 sal konferencyjnych o powierzchni prawie 764 m kw. W momencie otwarcia w 2003 roku, obiekt był jedynym hotelem zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska w Polsce. 

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz