×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Hotel Raffles Europejski Warsaw wspiera Ukrainę
Hotel Raffles Europejski Warsaw wspiera Ukrainę / fot. facebook.com/raffleseuropejski

Hotel Raffles Europejski Warsaw wspiera Ukrainę

Autor: oprac. JS Data: 06 maja 2022 14:18

Hotel Raffles Europejski Warsaw przy współpracy z domem aukcyjnym DESA Unicum oraz wsparciu Andy Rottenberg, polskiej historyczki, krytyczki i kuratorki sztuki przygotował zbiór 48 prac, które zostaną wylicytowane podczas aukcji w piątek, 6 maja w Sali Balowej hotelu Raffles. Dochód z aukcji zostanie przekazany na pomoc ofiarom wojny w Ukrainie.

- Na aukcji zostaną wystawione prace autorstwa 48 wybitnych polskich artystów współczesnych, których hojność w ogromnej mierze przyczyniła się do zorganizowania wydarzenia. Swoje dzieła na aukcję przekazali m.in. Tomasz Ciecierski, Jarosław Fliciński, Zuza Golińska, Maurycy Gomulicki Włodzimierz Pawlak, Joanna Rajkowska, Paweł Susid, Leon Tarasewicz i Włodzimierz Zakrzewski. To wielki gest z ich strony. Polskie środowisko artystyczne kolejny raz wzrusza nas swoją głęboką wrażliwością i społecznym zaangażowaniem - mówi Anda Rottenberg.

Hotel Raffles Europejski przygotował aukcję, z której dochód zostanie przekazany na pomoc Ukrainie

Dodatkowo na aukcji zostanie wystawionych 5 nagród specjalnych od HERMES, Auto Fus Group i McLaren Warszawa, restauracji EPOKA, sieci Accor oraz Grzegorza Krychowiaka.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Środki zebrane podczas wydarzenia zostaną przekazane na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce i jego inicjatywy specjalnej SOS DLA DZIECI UKRAINY na pomoc porzuconym i osieroconym dzieciom.

Pełen katalog licytowanych prac jest już dostępny w aplikacji mobilnej DESA Unicum oraz na stronie bid.desa.pl. Prelicytacja on-line trwać będzie do 6 maja, do godziny 19:00.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz