Partnerzy portalu
Hotel Raffles Europejski Warsaw z prestiżowym wyróżnieniem
fot. propertydesign.pl

Hotel Raffles Europejski Warsaw z prestiżowym wyróżnieniem

Autor: propertydesign.pl Data: 10 stycznia 2019 11:47

Raffles Europejski Warsaw otrzymał wyróżnienie od prestiżowego magazynu Tatler - został umieszczony w tegorocznym przewodniku Tatler Travel Guide 2019 - pisze portal PropertyDesign.pl

Umieszczenie Raffles Europejski Warsaw w przewodniku Tatler Travel Guide 2019 jest jednoznaczne z rekomendacją redakcji i poleceniem hotelu jako jednego ze "101 najlepszych hoteli na świecie". Przewodnik Tatler Travel Guide jest częścią styczniowego wydania magazynu.

Tatler jest brytyjskim magazynem wydawanym przez Condé Nast Publications, poświęconym modzie, lifestyle’owi oraz życiu towarzyskiemu i politycznemu. Przewodnik Tatler Travel Guide ukazuje się od 25 lat i każdego roku poleca najlepsze hotele z całego świata, wybrane przez redaktorów magazynu.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Raffles Europejski Warsaw, dawniej Hotel Europejski, rozpoczął swoją działalność w 1857 roku i przez dziesięciolecia był jednym z najbardziej rozpoznawalnych hoteli w Europie. Dziś symbol XIX i XX wiecznej Warszawy powraca do czasów świetności, otwierając drzwi pod marką Raffles.  Hotel oferuje 106 pokojów i apartamentów, w których wyeksponowano oryginalne elementy wystroju oraz kolekcję prac współczesnych polskich artystów. Do dyspozycji gości są również restauracja Europejski Grill, legendarny Long Bar, cukiernia Lourse Warszawa, Humidor, Pavilion na hotelowym patio oraz Raffles Spa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz