×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Hotel SPA Dr Irena Eris w Krynicy-Zdroju nie przyjmie już dzieci
Od 8 stycznia 2023 Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój zaprasza wyłącznie gości, którzy ukończyli 12 lat. / fot. drirenaerisspa.pl/

Hotel SPA Dr Irena Eris w Krynicy-Zdroju nie przyjmie już dzieci

Autor: oprac. JS/Gazeta Krakowska Data: 24 stycznia 2023 16:37

Hotel SPA Dr Irena Eris w Krynicy-Zdroju od nowego roku przyjmuje gości jedynie powyżej 12 roku życia - pisze Gazeta Krakowska.

Hotel tylko dla gości powyżej 12 roku życia. Skąd taka decyzja?

Właściciele krynickiego hotelu SPA Dr Irena Eris postanowili zmienić regulamin hotelowy i oferować pobyt w hotelu wyłącznie osobom, które mają skończone 12 lat. Nowe rozporządzenie obowiązuje od 8 stycznia 2023.

- Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój zaprasza wyłącznie Gości, którzy ukończyli 12. rok życia - czytamy na oficjalnej stronie hotelu.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Jak pisze Gazeta Krakowska, powołując się na rozmowę z przedstawicielem hotelu, potrzeba zmiany wypłynęła od samych odwiedzających SPA.

Czterogwiazdkowy hotel dołączył do grona obiektów „tylko dla dorosłych”. Swoją ofertę kieruje do osób w wieku 12+. Idealne warunki do odpoczynku znajdą nie tylko te osoby, które pragną „uciec na chwilę” od codziennej rutyny. Nie jest to również tylko oferta skierowana do osób starszych, bezdzietnych czy singli, lecz także do osób, które mają dzieci, lecz potrzebują spędzić chwile we dwoje, bez towarzystwa swoich, jak i innych pociech. Potrzeba zmiany wypłynęła od samych odwiedzających SPA, a hotel, odpowiadając na oczekiwania gości, postanowił wprowadzić taki model w życie - czytamy w artykule. 

Więcej na: Gazetakrakowska.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz