Partnerzy portalu
Hotele czekają na nowych właścicieli Poszukujący możliwości inwestycji w hotele nie mają powodów do narzekań/fot. shutterstock

Hotele czekają na nowych właścicieli

Autor: www.propertynews.pl Data: 19 sierpnia 2021 15:41

Na rynku pojawia się coraz więcej atrakcyjnych okazji hotelowych. W wyszukiwarce nieruchomości komercyjnych Propertystock.pl znajduje się kilkadziesiąt ofert hoteli na sprzedaż.

Z raportu opracowanego przez CMS i Cushman & Wakefield na temat aktywności inwestycyjnej na rynku hotelowym w regionie Europy Środkowo-Wschodniej wynika, że w 2020 roku wartość transakcji inwestycyjnych zawartych w sektorze hotelowym w regionie CEE wyniosła 370 mln euro. Większość ubiegłorocznego wolumenu (87,6%) stanowiły transakcje, których realizację rozpoczęto jeszcze przed wybuchem pandemii.

Mimo niewielkiego wolumenu transakcji inwestycyjnych w ubiegłym roku, inwestorzy w regionie znów zaczynają działać aktywnie – od początku 2021 roku już sfinalizowali transakcje o wartości blisko 140 mln euro, a według prognoz bieżący rok może zakończyć się wynikiem na poziomie ok. 320 mln euro.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

W długofalowej perspektywie rynek hotelowy w regionie nadal ma duży potencjał. Co więcej, trudności branży hotelarskiej sprawiły, że na rynku pojawiło się wiele, nierzadko atrakcyjnych, ofert. W portalu z ogłoszeniami sprzedaży nieruchomości komercyjnych www.propertystock.pl ofert hoteli na sprzedaż ciągle przybywa. Często są to obiekty w turystycznych miejscach, zabytkowe, prezentujące wiele walorów dla przyszłego inwestora.

Hotel na Kaszubach na sprzedaż 

Niezwykły, duży i jedyny hotel między Chojnicami a Kościerzyną, wśród licznych lasów i jezior w miejscowości Dziemiany. Hotel zbudowany w 2001r - 2* z możliwością przekształcenia na 3* oraz restauracja mieszcząca się w obiekcie. Hotel o powierzchni około 2650 m2 postawiony na dwóch działkach o łącznej powierzchni 1800 m2, położony przy głównej trasie wojewódzkiej.
Cena: 4 900 000 zł

Hotel butikowy w centrum Sopotu

Hotel położony jest w centrum Trójmiasta - przy głównej arterii komunikacyjnej Sopotu. Powierzchnia działki wynosi 847 m2, powierzchnia użytkowa obiektu wynosi 1,335,50 m2. Hotel posiada 32 pokoje ulokowane na 3 piętrach. Obiekt dysponuje również salą konferencyjno -bankietową mogącą pomieścić 80 osób.
Cena: 14 900 000 zł

Więcej czytaj na www.propertystock.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz